Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

10 серпня відбулося друге публічне обговорення проектів

Відбулося друге публічне обговорення проектів!

10 серпня 2017 року відбулося публічне обговорення проектів, поданих на Громадський бюджет Києва.

У заході взяли участь автори проектів та учасники їхніх команд, представники міської робочої групи з питань громадського бюджету (МРГ), новообрані члени Громадської бюджетної комісії, представники департаментів КМДА.

Модерували зустріч заступники голови МРГ Сергій Лобойко та Ігор Хацевич.

Під час заходу були представлені різноманітні проекти. Зокрема, конференція з нових медіа, кімната відпочинку донорів крові, відкрита лабораторія для вивчення Data Science, ролердром-парк, видовий майданчик з лівого на правий берег Києва, мобільна творча майстерня та навіть Кубок Києва з карате.

Також були представлені ряд освітніх проектів: освітні студії, дитяча школа мікроелектроніки, відкрита хімічна лабораторія, громадський воркспейс, заміна вікон в училищі та придбання інвентарю для спортшколи.

Представники департаментів надали рекомендації щодо доопрацювання проектів та продемонстрували готовність ефективно співпрацювати з авторами проектів та їхніми командами. 

Фотозвіт заходу.

Відеозапис заходу.

Запрошуємо всіх авторів загальноміських проектів, які вже зібрали необхідну кількість голосів та були відправлені на експертизу, зареєструватися у формі для участі в наступному публічному обговоренні: https://goo.gl/forms/QqMHzxUyfYygCufE3


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".