Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

15 травня в Києві вчетверте стартує голосування за проекти ГБ!

15 травня стартує голосування за проекти ГБ!

15 травня 2019 року в Києві вчетверте стартує електронне голосування за проекти Громадського бюджету.  Голосування триватиме до 6 червня 2019 року. 

Цього року кияни встановили новий рекорд: 802 команди подали понад 2200 проектів у різних сферах розвитку міста. До голосування допущенно 1583 проекти. Рекордна за 4 роки кількість проектів говорить про ефективність моделі бюджету участі та зацікавленість жителів міста і влади в розвитку ГБ. 

Понад 150 проектів подали студенти "Школи Громадського Бюджету". Школа допомагає об'єднати активних киян і долучити їх до Громадського Бюджету. 

За якою ж процедурою впроваджується Громадський бюджет?

Фінансування з міського бюджету отримають проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів в електронній системі. За реалізацію проектів відповідають профільні департаменти КМДА та РДА. Вони ж в 2020 році проведуть закупівлі через систему Prozorro. Автори проектів та команди можуть контролювати процес реалізації проектів та брати в цьому участь, але кошти безпосередньо лідерам і командам не видаються. 

Як і де можна проголосувати?

Для голосування потрібно зайти на сайт https://gb.kyivcity.gov.ua/ та авторизуватися через Bank ID "Приват Банку", Національного банку України (НБУ) та Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у вікні сервісу Київ ID. Власники картки киянина авторизуються через "Ощадбанк". Також цьогоріч можливість проголосувати з'явилася у власників картки "Monobank". 

Далі потрібно обрати вкладку "Проекти" та натиснути на "ГБ 2020". Кожен киянин може проголосувати за 5 проектів. 

Проекти будуть представлені на ГБ Фесті 18 травня в парку ім. Т.Г. Шевченка. Фестиваль організовано КП "Центр публічної комунікації та інформації" для всіх охочих. На заході кияни матимуть можливість детальніше ознайомитися з проектами та поспілкуватися з авторами проектів.

Відео брифінгу, на якому перший заступник голови КМДА Микола Поворозник оголошує про старт голосування за проекти ГБ-4: https://youtu.be/vKLh_DxdMDE

Анна ДІБРОВА

Новини на Офіційному порталі м. Києва 

https://kyivcity.gov.ua/news/pochatok_golosuvannya_za_proekti_gromadskogo_byudzhetu-4/

https://kyivcity.gov.ua/news/mikola_povoroznik_do_golosuvannya_dopuscheno_1583_proekti_gromadskogo_byudzhetu-4_na_sumu_ponad_746_mln_grn/

https://kyivcity.gov.ua/news/vlasniki_kartok_Monobank_zmozhut_golosuvati_za_proekti_gb-4__mikola_povoroznik/

https://kyivcity.gov.ua/news/studenti_shkoli_gromadskogo_byudzhetu_podali_ponad_150_proektiv__mikola_povoroznik/



Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".