Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

15 вересня на Хрещатику відбудеться ГБ-Фест

ГБ-Фест на Хрещатику

Наближається вирішальний день Громадського бюджету!

Ми довго цього чекали, і ось наближається останній день голосування за проекти Громадського бюджету. Це інноваційний інструмент участі киян в розподілі частки бюджетного фінансування міста. Це унікальна можливість для мешканців Києва вирішувати, на які потреби має йти бюджетне фінансування, та як покращити благоустрій міста.

Символічною є дата завершення проекту – 15 вересня приходить на Міжнародний день Демократії. Вперше відзначався 15 вересня 2008 року – 20-ї річниці першої міжнародної конференції нових та відновлених демократій. Важливо, щоб кожен мешканець міста зрозумів наскільки важливою є його участь у проекті «Громадський бюджет», адже кожен голос – це можливість кожному з нас зробити Київ краще, це один з найдієвіших інструментів демократії.

А чи знаєте Ви скільки інструментів участі є в Києві? Чи знаєте, що треба зробити для вирішення того чи іншого питання? Як зробити так, щоб Ваша ідея чи проект був реалізований? Не прогавте останній шанс дізнатися подробиці проекту «Громадський бюджет» та ознайомитися з ідеями лідерів команд, що були подані цього року!

15 вересня о 13.00 на вулиці Хрещатик відбудеться останній цього ролку фестиваль Громадського бюджету! На Вас очікує святковий концерт творчих колективів, лекторії та майстер-класи, а презентації авторів своїх ідей розкриють нові можливості змін на краще. Поспішайте ознайомитися та підтримати цьогорічні проекти!

На завершення вечора на Вас чекає виступ гурту «Upnoeа»!

Фестивалі «Громадського бюджету» відбуваються під гаслом «Як витратити 150 мільйонів з користю для себе?». Кожен бажаючий зможе ознайомитися з представленими проектами, яких налічується більше 900!


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".