Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулося засідання Громадської бюджетної комісії

Засідання ГБК

Громадська бюджетна комісія на своєму засіданні 22 січня 2018 року розглянула ситуацію зі станом готовності до реалізації заходів, передбачених Положенням про громадський бюджет міста Києва. 

У результаті обговорення, в тому числі інформації від Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА від 27.12.17, була встановлена необхідність проведення незалежного аудиту системи «Громадський проект», яка була нещодавно передана від розробників у власність міста і щодо безпечності якої були висунуті вагомі зауваження, які відзначені у протоколі ГБК від 1.11.2017 року та необхідність недопущення втрати довіри до результатів голосування за кандидатів до ГБК і збору підписів підтримки за громадські проекти.

У зв’язку з цим ГБК звернулася до Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку з проханням підготувати проект рішення про перенесення термінів початку голосування за кандидатів до участі у ГБК з 1 лютого на 15 квітня 2018 року та збір голосів підтримки за проекти з 15 лютого на 15 квітня 2018 року. 

Крім того, ГБК просить розглянути напрацювання щодо вдосконалення механізму ГБ від робочих груп, які були створено після завершення голосування за проекти ГБ на 2018 рік та розпочати підготовку нової редакції Положення та параметрів ГБ на 2019 рік. 

У зв’яку з цим ГБК звернулося з проханням призупинити дію пункту 9 додатку №12 до рішення Київської міської ради від 21.12.2017 № 1043/4050 “Про бюджет міста Києва на 2018 рік». 

У засіданні взяли участь представники таких громадських організацій: 

ГС "Центр Розвитку Інновацій"

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

Українська асоціація студентів 

ГО "Вулик ідей"

ГО “Літературна платформа Лепорт” 

ГО "Це наш Київ"

Культурна Асамблея


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".