Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

25 квітня завершується подача проєктів ГБ

25 квітня завершується подача проєктів ГБ

25 квітня завершується подача проєктів у Громадському бюджеті-2022. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«25 квітня завершується подача проєктів Громадського бюджету на 2022 рік. Навіть в умовах економічної кризи, що спричинила пандемія, ми продовжуємо виділяти кошти на проєкти, які пропонують кияни. На сьогодні вже подали 409 проєктів – на суму понад 214 мільйонів гривень. Серед них 71 великий проєкт і 338 – малих», – зазначив Віталій Кличко.  

За його словами, майже половина проєктів стосуються сфери освіти. Далі йдуть сфера ЖКГ, культура та туризм, дороги і транспорт, молодь, спорт та екологія. 

Мер столиці зауважив, що жінки більш активно беруть участь в ініціативах та реалізації проєктів Громадського бюджету.  

«Хочу зазначити, що з моменту запровадження – з 2016 року – Громадський бюджет став ефективним інструментом, що дозволяє людям втілити свої ідеї в своєму місті. Загалом, за п’ять років у столиці вже реалізували понад 1 000 проектів киян. На реалізацію проєктів у 2022 місто планує виділити з бюджету 200 мільйонів гривень», – наголосив Віталій Кличко.

Посилання на відео - тут.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".