Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

3 квітня стартують заняття у Kyiv Radio School на базі «Радіо Київ»

Реалізація громадського проекта Kyiv Radio School

3 квітня у радіошколі Kyiv Radio School стартують освітні заняття з підготовки журналістів. У рамках проекту, що став переможцем Громадського бюджету- 2, слухачі протягом 2 місяців пройдуть шлях від кореспондента до автора проекту або власника радіо. 

Перших слухачів було обрано шляхом відкритого жеребкування під час прямого ефіру 19 березня. Викладачі – радійники-практики «Радіо Київ 98 ФМ», викладачі кафедри журналістики, реклами та PR Національного авіаційного університету. Зокрема, програмний директор «Радіо Київ» Ольга Герасимчук, автор і ведуча talk-проектів Світлана Василенко, ведуча психологічного проекту «Крила» Еллада Пакаленкайте, практикуючий психолог та ведучий програми «Формула душі» Іван Сторчак, доцент кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю НАУ Антоніна Іващук та інші.

Вони навчатимуть писати сценарії програм, брати інтерв’ю, створювати новини, монтувати звук. Техніка мовлення та риторика теж у переліку предметів «Kyiv Radio School». Так само, як і психологія ефіру та особливості музичних форматів радіостанцій.

Слухачі отримають сертифікат та демоверсії власних програм. Для найактивніших – стажування на «Радіо Київ 98 ФМ».

Усі охочі можуть також безкоштовно відвідувати майстер-класи викладачів «Kyiv Radio School» на вихідних. Подробиці – на сторінці групи: https://www.facebook.com/groups/kyivschool//.

Місія Kyiv Radio School – побачити світ і журналістику без рожевих окулярів.

https://kyivcity.gov.ua/news/61336.html


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".