Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

30 жовтня стартує подача проєктів Громадського бюджету 2023 року

СТАРТ ГБ-7

Із 30 жовтня стартує подача проектів Громадського бюджету 2023 року. Планується, що на реалізацію проєктів ГБ-7 у бюджеті столиці на 2023 рік буде виділено 200 мільйонів гривень. Про це на сторінці у Facebook написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Міська влада сьомий рік поспіль впроваджує Громадський бюджет як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю для розвитку місцевого самоврядування, демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії. ГБ спрямований на залучення киян до активної участі у розвитку, покращенні міста та прийнятті рішень щодо розподілу бюджету міста, формування команд громадських проєктів, подання командами громадських проєктів, проведення голосування за проєкти та здійснення контролю за їх реалізацією», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що у ГБ-7 можна подавати проєкти у двох категоріях: великі, від 1 до 3 мільйонів гривень, та малі проєкти – від 100 до 999 тисяч гривень. Свої ідеї  можна подавати в тематиках: «Освіта, громадянське суспільство», «ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)», «Екологія», «Молодь, спорт», «Культура, туризм», «Здоров’я», «Дороги, транспорт», «Соціальний захист, інклюзія», «IT (інформаційні технології)», «Міжтематичні».

«Кожен із вас має можливість зробити свій двір, район і місто загалом кращими. Тому будьте активними і подавайте свої ідеї!» – закликав Микола Поворозник.

Нагадаємо, що кожен містянин зможе підтримати один найкращий, на його думку, проєкт у кожній із 10 тематик. Запровадження з 2021 року правила – голосування за 10 проєктів – по одному голосу в кожній із тематик, показало гарні результати рівномірного розподілу проєктів-переможців у різних сферах розвитку міста. Мінімально необхідна кількість голосів підтримки, яку треба набрати проєкту для включення до переліку проєктів, із яких визначаються проєкти-переможці: 1 голос на кожну 1 тис. грн запланованого обсягу бюджетних видатків на проєкт. Проєкти, які не перемогли, але набрали мінімально необхідну кількість голосів, направляються до розпорядників бюджетних коштів для визначення доцільності їхньої реалізації поза рамками передбаченого фінансування на Громадський бюджет Києва.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".