Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Бюджетна комісія підтримала звернення ГБК щодо старту ГБ-3 у квітні

Бюджетна комісія підтримала звернення ГБК

Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку сьогодні підтримала рішення-звернення Громадської бюджетної комісії та Департаменту ІКТ про необхідність вдосконалення системи е-голосуваня та доручила КМДА взяти це питання на контроль, а також підготувати зміни до Положення і параметрів Громадського бюджету на 2019 (ГБ-3).

- Ми з повагою ставимося до пропозицій громадськості в особі Громадської бюджетної комісії, яка робить величезну роботу для розвитку цього новітнього інструменту місцевої демократії і для нас дуже важливо зберегти довіру та долучити активних киян до громадського бюджету, - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Наступні кроки - публічні консультації щодо змін до Положення і підготовка ще одного рішення Київради та тестування/аудит модернізованої версії е-системи, яку керівник Департаменту ІКТ Юрій Назаров обіцяв презентувати на початку лютого.

Нагадаємо, на реалізацію ГБ-2 у міському бюджеті на 2018 рік  закладено 150 мільйонів гривень.

https://vechirniykiev.com.ua/news/hromads-kyy-byudzhet-2018-startuye-u-kvitni-nove-polozhennya-bude-doskonalishym


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".