Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Цього року у Деснянському районі виконають 53 громадські проєкти

Засідання районної робочої групи з питань ГБ

На якій стадії виконання знаходяться громадські проекти, що реалізовуються у 2020-му році у Деснянському районі в рамках Громадського бюджету, обговорили під час засідання робочої групи з питань громадського бюджету.

Засідання провела голова робочої групи ‒ заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Цього року на виконанні в Деснянському районі знаходиться 53 громадські проєкти-переможці на суму 16 млн 44,2 тис. грн, а минулого року було реалізовано 21 проєкт. Під час реалізації проєктів виникали певні труднощі, що недопустимо повторювати цьогоріч. Тож проєкти ГБ-2020 мають реалізовуватися виконавцями в тісній співпраці та враховуючи бажання автора.

Тож по галузі «Освіти» відповідальним за реалізацію проєктів визначено управління освіти району. Роботу по реалізації всіх 26 громадських проєктів розпочато. Відбулися зустрічі з авторами, погоджена технічна документація. Проводиться робота по затвердженню календарних планів та підготовка необхідної документації для проведення публічних закупівель.

По галузі «Молодіжна політика» відповідальним за реалізацію проєктів визначено районне управління культури. Спільно з автором всіх 6 проєктів Тетяною Єлісєєвою узгоджені календарні плани реалізації. Станом на 6 лютого оголошені процедури публічних закупівель.

По галузі «Житлово-комунальне господарство» відповідальним за реалізацію проєктів визначено районне управління житлово-комунального господарства. Проводяться зустрічі з авторами проєктів та розпочато роботу по затвердженню календарних планів.

За результатами наради напрацьовано ряд доручень – здійснювати належний контроль на всіх етапах реалізації проектів; забезпечити тісну співпрацю з авторами проєктів-переможців та щомісячно надавати інформацію щодо стану реалізації громадських проєктів.

Участь у нараді також взяли керівник апарату Ольга Машковська, начальники фінансового управління Валентина Вавричина  та відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Тадля, директор науково-методичного центру управління освіти Таміла Федина, автори та представники авторів 53 громадських проєктів-переможців.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".