Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

До Громадської бюджетної комісії обрано 13 організацій

Завершилося голосування за учасників Громадської бюджетної комісії

Завершилося голосування за учасників Громадської бюджетної комісії (ГБК), як тривало з 25 липня по 24.00 06 серпня 2017 року. Прихильники організацій-кандидатів мали по 5 голосів. Прохідним бар'єром згідно з Положенням був 201 голос.

Отже, за результатами е-голосування з 16 ГО-кандидатів легалізовано участь 13 ГО (в порядку збору 200+ голосів):

ГС "Центр Розвитку Інновацій"

ГО "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЛІКАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО"

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

Українська асоціація студентів 

Українська бібліотечна асоціація

ГО "Вулик ідей"

ГО Літературна платформа Лепорт 

ГС "Муніципальна енергія"

ГО "Парк Наталка" 

ГО "Це наш Київ"

Громадська організація інвалідів "Родина"

Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан"

Культурна Асамблея

Ососбистий склад їхніх уповноважених представників до ГБК вказано на https://gb.kyivcity.gov.ua/gbk. Учасники ГБК мають право вносити зміни щодо своїх уповноважених. 

До цього впродовж червня на участь до ГБК подалося 25 ГО. Але перед початком голосування 9 з них відмовилися від участі та не зареєструвалися на сайті. 

Нагадуємо, що повноваження і функції ГБК визначені 4 розділом Положення про громадський бюджет міста Києва. У громадському середовищі очікується, що ГБК стане прототипом "громадського суду присяжних". ГБК наділена правом остаточного рішення спірних ситуацій між командами проектів та підрозділами міської влади, затверджувати результати голосування, контролювати відповідну роботу підрозділів влади та давати їм оцінки тощо.

Уповноважені представники обраних ГО будуть прозоро для громади, шляхом особисто е-голосування реалізовувати повноваження громадського інституту нового типу , який був ініційований громадськістю в процесі спільного з міською владою розробки Положення про ГБ наприкінці 2016 року

UPD 

 ГБК виключила зі свого складу ГО "Всеукраїнське Лікарське Товариство" (за пропуски двох засідань), Громадську організацію інвалідів "Родина" і ГО "Парк Наталка" (за власним бажанням).


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".