Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Друга практична лекція в Школі Громадського бюджету

Понад 300 студентів вже навчається в Школі ГБ

Школа Громадського Бюджету Києва підтверджує позитивні зміни в Місті!

23 лютого на другій практичній лекції Школи ГБ в  залі Медіацентру Київського палацу дітей та юнацтва не було вільних місць. 

Понад 300 студентів вже навчається в Школі ГБ і набір продовжено

Представники головних розпорядників бюджетних коштів  для студентів підготували доповіді, презентації про діяльність РБК з порадами, готові до інновацій, відкриті до спілкування і запрошують на консультації.

Спікери експерти ГБ по напрямкам, лідери Команд успішних проектів  радо ділилися усіма знаннями і допомагали новачкам.

Цікаво зазначити, що на практичні вправи аудиторія розділилася на три рівні частини за заявленими тематиками: ІТ (KyivSmartCity, Безпека), Культура та туризм, Освіта. Тобто, є затребуваність усіх напрямків.

Дякуємо всім спікерам і менторам: Дмитро Бридня, Ігор Хавін , Олег Мельник, Катерина МакарчукМар'яна Ангелова, Александр Барабошко, Kseniia Semenova-Shelevytska, Ilona Mosheliuk, Анастасія Бикова-Шелевицька Irina Biryuk Irina Lisovichenko Igor Kravchyshyn Анастасия Кононенко

Дякуємо представникам Розпорядників бюджетних коштів: Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Світлана Шевченко, Kyiv Smart City Maxim Glukhov, Гіоц Кмда, СКП “Київтелесервіс” Поліщук Олег, КП “Інформатика” Болгов Валерій, Департамент культури КМДА Ганзя Олег, Дніпровська РДА: фінансове управління Вячеслав Лавров та управління культури Мерінова Оксана, директору бібліотеки ім. Тичини Галина Саврасова, Департамент освіти та науки КМДА Светлана Прохоренко, старший викладач кафедри бібліознавства та інформатології Університету Грінченка Tetiana Polishchuk , управління освіти Оболонської РДА Вікторія Гуріна , Виктория Бондарчук.

Нагадуємо, Школа ГБ  анонсована на прес-брифінгу першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником за  підтримки Міської робочої групи  Mykola Povoroznyk Александр Денис Sergey Slipchuk Ігор Хацевич Ольга Бернасовская Max Bodnar Aleksandr Dudchenko Олександр Корень Володимир Курінний Serhiy Loboyko Андрей Мирошниченко Артем Стельмашов Наталья Ткаченко і є  волонтерською постійно діючою освітньою програмою та платформою для об’єднання активних, доброчесних фахівців своєї справи з усіх сторін (громадськість, влада, бізнес) у команди

Команда Школи:  Serhiy Loboyko Олена Медведенко Андрій Єрофєєв Walentina Gaidasch Katherine Ivanchenko Karina Litvinova Алексей Шумиленко Vlad Stepanenko Olga Bernasovskaya

Відео лекцій можна передивитися в Facebook  події Практична лекція в Школі Громадського бюджету , також на сторінці Школи Громадського бюджету.

Прочитати про Школу ГБ і дізнатися розклад занять можна в розділі ШКОЛА ГБ на сайті. Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".