Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Два в одному: Олександр і Деніс

Люди ГБ: Олександр Деніс

Віктор Павлик, Гнат Юра, Андрій Богдан - всі люди з таким поєднанням імені та прізвища є досить цікавими.

Діяльність багатьох талановитих людей вже була висвітлена і в рубриці #Люди ГБ. Завдяки Громадському бюджету Києва вони створювали та реалізовували найрізноманітніші проекти у різних сферах життя. Громадський бюджет як явище зайвий раз нагадує, що бюджет міста - це гроші його жителів. 

Проте  для того, щоб Громадський бюджет у Києві запрацював, було необхідно поєднати зусилля активістів та державних службовців. Зокрема, з початку цього процесу в ділі заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Олександр Деніс:

«Громадський бюджет у Києві започатковано ще у 2016 році у КМДА. Департамент фінансів, у складі якого я на той час працював, одразу підключився до цього процесу. Ми спільно напрацювали всі необхідні для запровадження Громадського бюджету документи, провели десятки публічних обговорень. І нарешті, перший Громадський бюджет міста запрацював!».

Безумовно, успішна реалізація першого Громадського бюджету була б неможлива без активного долучення до цього процесу громадськості, команд ініціативи KyivSmartCity і Центру розвитку інновацій, експертів профільних груп Реанімаційного Пакету Реформ, команди громадської організації SocialBoost. 

Врешті для координації всіх учасників процесу було запропоновано створити міську робочу групу з питань громадського бюджету, в якій Олександр Деніс став секретарем. 

Зараз Олександр став ще ближче до комунікацій з громадськістю, перейшовши в Департамент суспільних комунікацій. Він продовжує пропагувати ідеї Громадського бюджету вже як заступник голови міської робочої групи з питань ГБ. Ба більше - організація Всеукраїнського громадського бюджету (ВГБ) — ось наступна ціль Олександра Деніса. Саме Олександр зробив першу презентацію про ВГБ для української влади. Власне з цього і почалася історія запровадження цього інструменту в нашій країні. Але це вже зовсім інша історія...

Вікторія ГРИНЧУК

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".