Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екстремалам приготуватися!

Люди ГБ: Олена Медведенко

Вдома нудно й спекотно? Настав час активного відпочинку! Сьогодні ми розповімо про Олену Медведенко, авторку проектів ГБ: «Скейт-парк на березі Дніпра», «Реконструкція Зони Здоров‘я» та «Інклюзивна Зона Здоров‘я». 

Екстремальні види спорту стають дедалі популярнішими. Особливо серед молоді нашого міста. Проект ГБ-1 Олени Медведенко допоміг створити скейт-парк під відкритим небом на території Зони Здоров‘я. Тут відвідувачам надається можливість випробувати скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, тому молодь має місце для спілкування та активного відпочинку.

«Ідея виникла ще в 2015-2016 роках, коли я побачила схожий скейт-парк у Броварах і зрозуміла, що наше місто реально потребує ідентичного майданчику. Коли з‘явився Громадський бюджет, усе ніби співпало і разом зі спільнотою скейтерів Микільської Слобідки ми відтворили цю ідею, створивши спільний проект», - розповідає Олена.

Облаштування скейт-парку ще потребує доопрацювання, є проблеми з освітленням та прибиранням. Авторка працює над вирішенням цих задач. 

Зона здоров‘я завжди користувалася популярністю, але після реконструкції активність відвідування зросла. Це невелика територія, частина якої знаходиться у приватній власності, над поверненням якої керівники проекту зараз працюють. Ідея парку була саме рекреаційно-спортивною, адже на цій зоні є баскетбольний майданчик, один з найкращих в місті, скейт-парк, тренажери, дитячий майданчик та інклюзивна зона. 

«Інклюзивна зона здоров‘я знаходиться неподалік від скейт-парку. На території вже був облаштований майданчик і ми віришили його адаптувати, додавши резинове покриття, прибрати бар‘єри, а також встановити спеціальні гаджет-панелі : азбуку Брайля і азбуку жестів. Встановили гойдалку-гніздо та навіси, під якими можна сховатися від дощу», - описала авторка проектів. 

«Ідей багато, я вже два роки не подаю сама проекти, тому що допомагаю активу, з яким із задоволенням співпрацюю в агітації», - додає Олена.

Тому запрошуємо відвідати Зону Здоров’я на Лівому березі, де ви зможете провести час разом з родиною у таку чудову пору року. Змінюємо місто разом!

Сабіна КАМАЛОВА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".