• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадські активісти влаштували кінопокази про ГБ на Контрактовій площі

На Контрактовій площі покажуть ролики про ГБ

Цього тижня біля пам’ятника Сагайдачного започаткували кінопокази просто неба. Формат заходу передбачає показ документальних стрічок, художні фільми про Поділ, Київ, Україну, а також роликів про Громадський бюджет і міські ініціативи, команди та проекти міста. Авторів просять присилати відео (чи посилання на нього в ютуб) про свої проекти. 

- В Києві є дуже багато місцевих ініціатив, які, на жаль, ніхто не знає. Ми ставимо собі за мету ознайомити громадськість та мешканців з такими ініціативами, в тому числі проектами Громадського бюджету, - поділився співорганізатор кінопоказів, автор проектів Громадського бюджету Олексій Коваленко. – Також демонструватимемо фільми українською мовою чи українських режисерів, зокрема документальні. На першому показі у середу була стрічка Київнаукфільму про Петра Сагайдачного, біля пам’ятника якого ми і встановили свою локацію. Нас приємно здивувало, що люди зупинялися і з цікавістю його дивилися. Такі фільми змінюють уяву про події і визначних особистостей, так само як і наш Громадський бюджет змінює Київ і свідомість наших мешканців на краще.   

Черговий сеанс відбудеться сьогодні, в суботу, 12 липня о 20.30. В програмі: документальні нариси про відомих архітекторів, витвори яких прикрашають Поділ, мультфільм для дітей «Жив-був пес», а також художній фільм. 

Кінопокази заплановано проводити  впродовж двох найближчих тижнів в середу і суботу о 20.30.

Голосуйте за проекти Громадського бюджету, а також долучайтесь до групи авторів «Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО» у мережі Facebook.

https://vechirniykiev.com.ua/news/hromads-ki-aktyvisty-vlashtuvaly-kinopokazy-na-kontraktoviy-ploshchi