Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Громадський бюджет Києва: запрошення до діалогу»

Дослідження ГБ Києва

«Громадський бюджет Києва: запрошення до діалогу»


Вже шостий рік у місті Києві реалізується Громадський бюджет. Якими є проблеми та виклики громадського бюджетування? Що потрібно вдосконалити?

Жителі міста Києва запрошуються до участі у Майстерні, яка відбудеться 26 вересня 2021 року з 13.00 до 17.00 (реєстрація з 12.30) у громадському просторі Vcentri Hub (Оболонь) за адресою: м.Київ, Оболонський проспект, 22А.

Кількість учасників майстерні - до 40 осіб.

Програмою Майстерні передбачається спільна робота учасників з пошуку шляхів розвитку Громадського бюджету, які будуть в подальшому презентовані Робочій групі з напрацювання пропозицій до оновленої редакції положення про громадський бюджет міста Києва, яка створена Розпорядженням заступника міського голови – секретаря Київської міської ради.

Для участі у Майстерні необхідно заповнити реєстраційну форму до 23 вересня 2021 року за посиланням: https://bit.ly/3khz7be.

Оскільки кількість учасників Майстерні обмежена, учасникам буде надіслано підтвердження щодо їх участі на електронну пошту разом з програмою заходу.


Майстерня проводиться у рамках дослідження Громадського бюджету Києва, що здійснюється Фундацією ПАУСІ спільно з Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у рамках міського конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».


Також запрошуємо взяти участь у опитуванні щодо оцінки Громадського бюджету за посиланням: https://bit.ly/3nFY3Lw


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".