Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ідейна авторка

Люди ГБ: Ірина Бірюк

Ірина Бірюк - автор проєктів-переможців Громадського бюджету, голова ради батьків Шевченківського району міста Києва та одна з тих людей ГБ, які неодмінно надихнуть вас на створення власних проєктів.

Ірина є автором трьох проєктів Громадського бюджету Києва в сфері освіти, два з яких стали переможцями і їх було успішно завершено буквально нещодавно. Шлях до перемоги виявився довгим, але отриманий результат був на 100 % того вартий. 

На жаль, в багатьох сферах нашої життєдіяльності традиційно використовується «звичаєве право». Зазвичай першочерговими стають задачі ремонтів, реконструкцій та вирішення проблем ЖКГ. Тому іноді дуже важко переконувати людей у необхідності підтримки інноваційних проєктів, освітніх ідей і програм. 

«Немає нічого неможливого» так вирішила команда, лідером якої є Ірина Бірюк,  і ризикнула, подавши нетипові проекти в сфері освіти з бюджетом трохи більше 1 млн гривень. 

«Роботи було на цілих 22 місяці, але від цього відчуття щастя тільки загострюється! Дуже кумедно, що саме стільки триває вагітність індійського слона. Тому проєкт Креативно-розвиваючий простір "OPEN SPACE TL" – як унікальний білий слон. Гарнющий, інноваційний і успішний», - ділиться Ірина Бірюк. 

Довгоочікувана перемога стала результатом продуктивної інформаційної компанії з залученням багатьох освітніх закладів. Саме завдяки Громадському бюджету на зеленій галявині біля Технічного ліцею з’явився перший в Шевченківському районі креативно-розвиваючий простір «OPEN SPACE TL”. Тепер ліцеїсти можуть цікаво проводити позаурочний час на свіжому повітрі, спілкуючись та граючи в ростові шахмати чи вуличні п’ятнашки. На території «OPEN SPACE» відбуваються уроки природи, малювання, основи здоров’я. Діти у захваті від такого навчання!

Другим проектом-переможцем Громадського бюджету авторки став «Коворкінг-простір на базі Технічного ліцею». Ідея коворкінгів вже давно набула популярності в комерційному секторі столиці. Цей проєкт передбачає абсолютно безкоштовну присутність в інтерактивному просторі учнів, вчителів, батьків та гостей учбового закладу. Така ідея –  чудова трансформація шкільного простору, де підростаюче покоління зможе розкрити свій творчий потенціал та набути комунікативних навичок. 

Проект поєднує мультимедійну зону, інтернет-портал, профорієнтаційну базу, простір для спілкування і веб-серфінгу. Мультифункціональність шкільного простору стала можливою завдяки повному технічному оснащенню, якому можуть позаздрити комерційні коворкінги столиці. Для того, щоб ідею втілити в життя архітектори, дизайнери та виробники меблів два роки «ворожили» над сучасною освітньою зоною. Сьогодні освітній заклад може пишатися цим проектом!

«Громадський бюджет – це унікальний шанс громадян змінити своє місто і втілити в життя будь-які корисні ініціативи. Для активних батьків, які бажають поліпшити умови навчання чи створити сучасні освітні середовища, конкурс став реальним шляхом, який за умов згуртованої командної роботи, можна подолати. Я переконана, що мрії мають збуватись, тому за свою ідею треба боротись і йти до кінця», - каже Ірина Бірюк.

Анастасія СКЛЯРОВА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".