Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інвестиція у спорт – інвестиція у життя

Люди ГБ: Павло Бірюк

Павло Бірюк – громадський активіст та представник команди авторів проєктів громадського бюджету 2018, 2019, 2020 років. Основні напрями проєктів – спорт та розвиток дитячого дозвілля. На його рахунку 7 проєктів-переможців з яких 5 реалізовані. Ознайомитися з спортивним баскетбольним майданчиком можна тут

Перший проєкт, з якого почав Павло – це оновлення баскетбольного майданчика. Основним завданням було зрозуміти можливості та специфіку такого нововведення в Києві як ГБ. Автор переконаний, що спорт має бути пріоритетом для молоді. Якщо переглянути статистику будь-якого року, то категорія «Спорт» щороку в трійці за кількістю проєктів-переможців.

Скільки разів треба помилитися, щоб врешті-решт досягти успіху?

«Щоб не помилятися, автор повинен детально підійти до подачі проєкту. Проконсультуватися з розпорядниками бюджетних коштів, фахівцями у тій сфері, якої стосується проєкт. Чітко вирахувати кошторис. Уявляти майбутній проєкт та задатися питанням: «Як я буду реалізовувати проєкт після перемоги», - міркує Павло.

«Відверто кажучи, я не маю планів подавати проєкти на 2021 рік. Однак вже є випадки, коли директори шкіл зверталися з проханням проконсультувати. Той, хто вже проходив ГБ, знає, що цей процес забирає досить багато часу. А часу, на жаль, не завжди вистачає», - додає автор.

Навіщо потрібен ГБ саме для вас?

«Займатися ГБ – це для мене щось нове, що приносить насолоду від отриманих результатів. Також кожен реалізований проєкт мотивує до подальших дій – це як спосіб реалізувати себе, сформувати команду та разом розвиватися. Наявність у Києві значної ГБ-спільноти є цьому підтвердженням. З кожним роком отримуєш нові професійні навички у сфері громадського бюджету та починаєш ділитися досвідом, допомагати іншим авторам», - розповідає лідер.

Участь у ГБ – це колосальний досвід у багатьох напрямках: комунікація, планування, командна робота, розуміння системи функціонування міста та багато іншого. У громадського активіста завжди є бажання досягати цілей. В цьому ракурсі Павло радить кожному: «Хто бажає «суспільного прориву» - візьміть участь у ГБ. Також ті, хто завжди на все скаржиться, зареєструйте проєкт і реалізуйте його. Ви зовсім інакше подивитеся на оточуючий світ». 

«До кожного проєкту ми спільно з командою підходили за принципом «Головне НЕ участь!». Тому хочу побажати тим, хто вперше подав проєкт чи раніше не здобував перемоги, - не зупиняйтеся! Формуйте навколо себе однодумців, які в подальшому стануть вашою командою та навіть друзями. Комунікуйте з іншими авторами, шукайте подібні до вашого проєкти та визначайте проблемні моменти. Якщо ви вже проявили бажання подати проєкт – ви інші! Ви вже хочете змін навколо себе і почали саме з себе!», - мотивує Павло. 

Отже, не зупиняйтеся! Будьте сильними і сміливими у своєму починанні. Невпинно шукайте однодумців, з якими зможете сформувати власну команду. Робіть наше місто кращим для майбутніх поколінь! 

Євген Семеняк


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".