Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Команди ГБ відзначать на Kyiv Smart City Forum 2019

Команди ГБ готуються до отримання відзнак

Відзнаки Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, електронної демократії, визначні досягнення та діяльність у рамках реалізації “Громадського бюджету міста Києва” будуть вручені на Kyiv Smart City Forum 2019.

Планується відзначити подяками від київської влади 47 лідерів проектів-переможців двох і більше сезонів ГБ. Також передбачається нагородження вітальними листами ще 193 лідерів проектів-переможців ГБ-3.

Всього ж кандидатів на  нагородження  - 443! Окрім команд,  це ще учасники робочих груп з питань ГБ, ІТ-команда, школа ГБ, Центр публічної комунікації та інформації та чиновники, які відповідають за реалізацію проектів.

Від кандидатів на подяку буде потрібно оформити характеристику особи. Шаблон характеристики – тут.  

Шаблон характеристики для вітальних листів - тут

Оригніал характеристики можна передати Ользі Бернасовській, копію надіслати на пошту gbk@kyivcity.gov.ua.

Всі, хто не встигне зробити характеристику для отримання подяки, отримають вітальні листи, для яких теж потрібна характеристика, але подана не в такі стислі терміни.

Ті, у кого вже є подяка, але вони хочуть отримати Почесну грамоту, слід починати збирати всі необхідні документи для цього.

Ознайомитись зі змінами до рішення Київради "Про встановлення звання "Почесний громадянин міста Києва" та заохочувальних відзнак Київського міського голови" можна тут.  

Списки кандидатів в протоколі #12 ГБК: http://bit.ly/2Kfr8Z0Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".