Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Коворкінг-простір, скеледром і “Open space” на подвір’ї. Все це тепер є в одній зі шкіл міста

Матеріал про проєкти ГБ на сайті Big Kyiv

У Технічному ліцеї Шевченківського району завдяки громадському бюджету відкрили коворкінг-простір, скеледром і “Open space” на подвір’ї.

Про це ідеться в сюжеті Телеканал Кyiv Live.


Так, уроки фізкультури тут проводяться на скеледромі, від якого учні просто у захваті. Таким чином діти розвивають силу і виносливість. Використавши мобільний додаток, кожен з учнів може створити власний маршрут на скеледромі і таким чином зробити урок з фізкультури унікальним. 

Також у ліцеї відкрито коворкінг-простір – для відпочинку і для спілкування з однолітками, викладачами, батьками чи психологом. Тут проводять уроки, застосовуючи сучасне мультимедійне обладнання, є роздача інтернету (вільний wi fi ). Тут вже встановлена інтерактивна смарт-панель та інтерактивний сенсорний стіл. 

На подвір’ї ліціею облаштовано “Open space”. Тут зручно грати в ростові шахи та вуличні п’ятнашки. Тут проводять уроки з малювання, природи та основ здоров’я.

Любава ЛИСИЧКІНА, Big Kyiv


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".