Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Крус з ГБ

Люди ГБ: Олександр Барабошко

Скільки годин на добу потрібно мати, щоб встигнути все і навіть більше? Про це потрібно запитати в Олександра Барабошко. Адже він громадський діяч, популярний блогер, ведучий, активіст, перший зі стримерів Євромайдану, екс-радник міністра інформаційної політики... Та ще й автор та співавтор декількох проектів Громадського бюджету!

Для того, щоб бути справжнім чоловіком - не обов'язково збудувати дім, посадити дерево та виховати сина, можна просто зробити своє місто кращим. Наприклад: організувати найбільший університетський фестиваль RadioDay, який став частиною святкування дня міста Києва і щороку збирає понад 20 тисяч глядачів. 

Та не тільки запальні вечірки серед досягнень Олександра. Він автор петиції до президента, яка однією з перших набрала необхідну кількість голосів- 25 тисяч. Це була петиція «Подача закону про відміну депутатської недоторканості на засідання Верховної Ради, 31 серпня», виступав на мітингу партії «За Життя» під НБУ, закликаючи підвищити оплату праці мітингувальників, провів медіа-експеримент, що набрав великий резонанс у соцмережах — дізнався скільки платять так званим українським «експертам» за ефіри на російському телебаченні. 

А ще блогер є співавтором проекту-переможця Громадського бюджету Києва — створення бібліотеки аудіокниг шкільної програми українською. Незалежні видання оцінили проект як один з десяти найбільш важливих для міста. Він також: учасник команди організаторів музичного фестивалю Atlas Weekend 2017 та 2018 років та телепроекту «Нові лідери», де набрав підтримку в 1306 голосів, посівши дев'яте місце серед усіх учасників проекту. 

Активіст та його команда стали переможцями цілих П'ЯТИ проектів ГБ-4! А саме:

- Екопарк з впровадженням енергозберігаючих технологій та інноваційних екосистем – 3363 голосів;

- RadioDay free open air в рамках святкування дня міста – 5040 голосів;

- Медичне обладнання для київського центру трансплантації кісткового мозку – 3266 голосів;

- SolomaFest 2020 – 4251 голосів;

- Snigfest – зимовий молодіжний фестиваль – 3257 голосів.

Тож побажаємо наснаги різносторонньому Олександру, творчих успіхів та якнайбільше реалізованих проектів ГБ!

Наталія БІДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".