Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майже 200 активних киян відвідали OpenDAY Школи ГБ

OpenDAY Школи ГБ

Майже 200 активних киян відвідали OpenDAY Школи ГБ.

16 лютого у Київському палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття Школи Громадського бюджету Києва (далі – Школа ГБ). Участь у заході взяли майже 200 активних киян. Модератором заходу виступив Сергій Лобойко, радник першого заступника Голови КМДА, голова Центру Розвитку Інновацій.

ШКОЛА ГБ - це  волонтерська ініціатива  за підтримки  Київської міської державної адміністрації. Протокол МРГ

Організація Школи - відбувається на базі КПДЮ, який вже долучив до співпраці аналітичний центр у сфері е-демократії ЦРІ та запрошує інші зацікавлені організації та підприємства до співпраці. Підтримку Школі висловили вже KyivSmartCity, ЦПКІ та КМЦ.

“Повна зала людей у суботній ранок – це ознака того, що ми спільно робимо важливі справи. Ми кияни і маємо робити наше місто кращим. Школа ГБ зібрала професіоналів у сфері ГБ для залучення активних киян та розвитку міста”, – підкреслив заступник Голови КМДА Валентин Мондріївський.

“Статистика проектів-переможців зростає щороку. Для порівняння на ГБ-1 було 62 переможці, на ГБ – 2 – 141, а на ГБ – 3 вже 341 проект переміг. Але зауважте: успішний проект – не той, який переміг, а той, який реалізувався. Сподіваюся, що завдяки Школі ГБ таких проектів стане ще більше”, –  зазначила головний спеціаліст управління першого заступника голови КМДА, Апарату ВО КМР (КМДА), екс-автор проектів ГБ Ольга Бернасовська

Начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування Секретаріату КМР, екс-автор проектів ГБ Артем Стельмашов та заступник директора КП ЦПКІ, екс-автор проектів ГБ Олексій Коваленко поділилися методами проведення успішних інформаційних кампаній та планами інформаційної кампанії на ГБ-4. 

“Лише кілька років тому стояло питання про можливість існування ГБ взагалі, а зараз ми відкриваємо Школу ГБ, участь у якій беруть професіонали у цій справі”,  – наголосив радник заступника Голови КМДА Андрій Мірошниченко.

Координатори Школи ГБ експертка ЦРІ Олена Медведенко та Андрій Єрофєєв розповіли про мету та завдання школи, презентували навчальну програму та спікерів. 

Нагадаємо, Школа ГБ  анонсована на прес-брифінгу першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником  11 лютого і є постійно діючою освітньою програмою та платформою для об’єднання активних, доброчесних фахівців своєї справи з усіх сторін (громадськість, влада, бізнес) у команди. 

Для того, щоб взяти участь у Школі ГБ, реєструйтеся за посиланням – https://goo.gl/forms/xNGbGEpvlqKqurOP2


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".