Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міленіумівський рятівник

Люди ГБ: Дмитро Бридня

Ми оберігаємо та плекаємо своїх дітей змалечку. Спочатку ми читаємо казки на ніч, замазуємо коліна зеленкою маленьким непосидам, ведемо за руку до школи в перший клас, а потім створюємо придатні умови для навчання своїй дитини в тій школі. Саме такою людиною є Дмитро Бридня—голова батьківського комітету гімназії «Міленіум»№ 318 та експерт ГБ в галузі комунального господарства.

Щороку до Громадського бюджету Дмитро разом з командою подають декілька проектів. Основним завданням є благоустрій гімназії «Міленіум» №318. Так, у 2017 році ініціативний батько подав проект №78 «Ремонт санітарно-технічних приміщень в гімназії "Міленіум" №318 м. Києва». 

Основною ідеєю проекту було використання сучасних інноваційних рішень для шкільних сантехнічних приміщень – зробити перші шкільні енергоефективні та «безконтактні» туалети для школярів. Для виконання цієї задачі були використані сенсорні сантехнічні прилади (сенсорні змішувачі, сенсорні системи змиву води пісуарів та унітазів, безконтактні сушарки, тощо) та енергозберігаюче обладнання (світильники, датчики). Поставку обладнання, технічну допомогу в монтажі та допомогу в налаштуванні обладнання забезпечили німецькі спеціалісти компанії Грое (Grohe Ltd), В результаті виконання робіт проекту ГБ №78 гімназія «Міленіум» в 2017 році отримала 5 надсучасних шкільних туалетів, які забезпечували ефективне використання води та електроенергії.

Вже в 2018 році Дмитро переміг в ГБ-2 з двома проектами: «Благоустрій території гімназії «Міленіум» №318» і «Утеплення навчальних приміщень гімназії «Міленіум» №318». Першим проектом було передбачено виконання робіт з капітального ремонту сходинок гімназії, які були додатково обладнані автоматичною системою захисту сходинок від замерзання (криготаяння) та доповнені надійним пандусом. За другим проектом були виконані роботи з утеплення чотирьох навчальних класів за новим рішенням – утеплення класів зсередини. Таке рішення дозволило значно підвищити температуру всередині класів не зачіпаючи конструкції фасаду то покрівлі гімназії.  Відремонтовані за проектами сходинки та навчальні класи були також забезпечені сучасним енергозберігаючим освітленням. 

У 2019 році Дмитро і його активна команда батьків гімназії та соціально відповідальних  мешканців мікрорайону Турецьке Містечко (Солом’янський район) перемогли в ГБ-3 з п'ятьма проектами: сучасна освіта в гімназії «Міленіум», безпечні тротуари в Турецькому Містечку та сучасне обладнання для секції велоспорту. Так, за проектами «Сучасне навчальне обладнання для учнів гімназії «Міленіум» №318» і «Інтерактивний скеледром 12 Climb» учні гімназії отримали сучасні комп’ютерні класи, інтерактивні комплекси, навчальне обладнання для кабінетів фізики і біології, а також отримали скеледром для розвитку малечі початкових класів. А за проектом «Ремонт сантехнічних приміщень гімназії «Міленіум» №318» була закінчена друга черга робіт з реконструкції всіх туалетів гімназії.

За проектом «Безпечні тротуарі Турецького Містечка» в 2019 році виконуються роботи з облаштування першого в місті Києві комунального тротуару з вбудованою автоматичною системою підігріву, яка в зимовий період виключає можливість обмерзання поверхні дуже небезпечного для мешканців мікрорайону тротуару.

Під час виконання вищезгаданих проектів Дмитром було організовано взаємодію з підрозділами Солом’янської районної в місті Києві адміністрації, Управлінням Житлово-Комунального Господарства і Управлінням Освіти Солом’янського району.

Ще одним з досягнень Дмитра є реалізація проектів з допомоги міський спортивній школі юних велосипедистів. За допомогою реалізації його проектів «Сучасне обладнання для тренувань спортсменів секції велоспорту КДЮСШ-15» та «Сучасне обладнання для участі в змаганнях спортсменів секції велоспорту КДЮСШ-15» в 2019 році школа і її вихованці отримали надсучасні велосипеди для тренувань і участі в змаганнях, нові тренажери, обладнання для обслуговування велосипедів, безпечні шоломи та сучасну форму, а також необхідне запасне обладнання.  Під час агітації, голосування та реалізації цих проектів Дмитром було організовано взаємодію із Федерацією Велоспорту України, Голосіївською РДА, Управлінням молоді та спорту Голосіївського району, керівництвом та тренерським складом КДЮСШ-15 і зі спортсменами – велосипедистами міста.

Але і це ще не все! Цього року Дмитро та його команда знову перемогли в ГБ-4 і в 2020 році будуть реалізовані вже 6 проектів для гімназії, мікрорайону Турецького Містечка та спортсменів міста:

- Для гімназії «Міленім №318» будуть виконані роботи з реконструкції спортивного та актового залів;
- На вулицях мікрорайону «Турецьке Містечко» з’являться камери безпеки, які будуть підключені до міської мережі «Безпечне Місто»;
- На вулицях мікрорайону почне працювати додатковий комунальний транспорт, який щодня буде забезпечувати чистоту і порядок;
- Секція велоспорту КДЮСШ-15 отримає нову машину для тренерів, за допомогою якої буде забезпечуватись технічний супровід тренувань велосипедистів на вулицях міста та поза ним, а також буде забезпечуватись безпека тренувань юних велосипедистів;
- Секція футболу КДЮСШ-15 отримає нове обладнання для прибирання снігу та вологи з футбольних полів взимку (трактор з відвалом, снігоприбиральні машини та обладнання).

Крім активного удосконалення школи, пан Дмитро навчає інших як правильно користуватися бюджетними коштами. Тому він став спікером Школи ГБ і ділиться своїм досвідом з усіма охочими.

Наталія БІДА

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".