Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міська влада контролює виконання проектів-переможців минулорічного Громадського бюджету

Відбулася нарада щодо контролю реалізації проектів ГБ

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, перший заступник директора Департаменту фінансів Олександр Корень, радник першого заступника голови КМДА Сергій Лобойко та автори проектів-переможців Громадського бюджету-2016 провели робочу нараду щодо реалізації проектів.

Про це під час звітної зустрічі з виконавцями проектів повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. 

«Я бачу, що більшість поданих до опрацювання ідей, спрямованих на покращення благоустрою міста, його культурного та економічного життя, реалізовуються. Так, є певна кількість проектів, реалізація яких ускладнена. І серед них, на жаль, є ті, які вже можна назвати складними для виконання – як через судові суперечки, так і через особисті чи суб’єктивні причини. Для того, щоб розуміти, на якій стадії знаходиться кожен проект, ми регулярно зустрічаємося, я намагаюся особисто контролювати це. Адже для мене Громадський бюджет – один із найуспішніших для міста проектів, бо ми можемо не лише практично втілити у життя те, що хочуть люди, але й налагодити тісну взаємодію з ними. Це і про матеріалізацію, і про залучення. У сучасному розумному місті, яким ми прагнемо зробити Київ, це життєво важливо», – підсумував Геннадій Пліс.

Нагадаємо, минулого року переможцями Громадського бюджету стали 62 проекти від 56 авторів, на які міський бюджет виділив 50 млн грн. Найменший за сумою проект – 75 тисяч грн, найбільший – 1 000 млн грн. Громадський бюджет передбачив 14 відповідальних головних розпорядників бюджетних коштів.

 Довідково.

Громадський бюджет (Бюджет участі) є формою прямої демократії – усі охочі можуть запропонувати цікаві та корисні для загалу проекти, об’єднувати навколо них прихильників. Мешканці районів (без сторонньої участі) обирають найдостойніші, на їхню думку, проекти до фінансування. Відбір виконавців проектів здійснюється за тендером (через Prozorro). Сайт для голосування розроблявся за підтримки USAID.

Серед переможців найбільше проектів, пов’язаних з освітою, спортом, комунальним господарством та навколишнім середовищем. 

Нагадаємо, що проголосувати за проекти Громадського бюджету можна на сайті. Також можна долучитись до групи авторів «Громадський бюджет Києва: спільно» у мережі Facebook.

http://kievcity.gov.ua/news/54946.html


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".