• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

МРГ спільно з РРГ (районні робочі групи) підтримують проектні ініціативи киян

Нарада МРГ з РРГ щодо роботи з проектами ГБ-3

Відбулася нарада МРГ (Міської робочої групи з питань громадського бюджету) з РРГ(районними робочими групами).

У нараді взяли участь команди РРГ з усіх районів м. Києва та заступник голови МРГ, перший заступник директора Департаменту фінансів Олександр Корень, радник першого заступника голови КМДА Сергій Лобойко та інші представники МРГ.

Учасники зустрічі обговорили робочі питання реєстрації проектів, роботи е-системи та практичне впровадження відповідних новацій Положення про громадський бюджет Києва.

Під час наради зазначили, що  проекти на стадії модерації, потенційна реалізація яких є в компетенції міських органів влади, оперативно допускаються РРГ до збору голосів підтримки чи відразу до етапу експертизи. Всі питання до планів та бюджетів проектів, місць реалізації, гарантійних листів та ін., будуть вирішуватися на етапі експертизи/доопрацювання проектів.  

До завершення того як ГІОЦ оновить профайли проектів в е-системі, команди, учасниками яких є співавтори проектів-переможців та/чи автори петиції, місцевої ініціативи, прохання додавати інформацію про склад команди та відповідних учасників у прикріпленому файлі до проекту й робити відповідну позначку у профайлі (ТАК та вказувати посилання на відповідний проект чи петицію).

У разі питань до поданої командами інформації, РРГ зв’язуватимуться шляхом надсилання повідомлень-запитів на електронну пошту, яка вказана в е-системі у профайлі ініціатора проекту.

Бажаємо натхнення всім активним киянам, які хочуть змінити місто на краще. У разі будь-яких питань прохання до всіх звертатися до єдиної служби підтримки учаснкиів ГБ – тел. (044) 366-80-12,  ел. пошта: support.gb@kyivcity.gov.uaДеякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".