Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

На Дарниці завдяки ГБ облаштовують «Подвір’я щасливого дитинства»

Завдяки ГБ для малечі встановлюють сучасний майданчик

Для малечі встановлюють сучасний майданчик

За адресою вулиця Чубинського, 4-А реалізовують проєкт Громадського бюджету «Подвір’я щасливого дитинства». Тут створять ігрову дитячу площадку на свіжому повітрі, куди зможе прийти будь-яка дитина.

Через відсутність у дворі будинку сучасного дитячого майданчика батьки зі своєю малечею змушені щоденно ходити на інші майданчики неподалік дому. Ініціативні місцеві мешканці подали на Громадський бюджет проєкт, який передбачав сучасний та безпечний дитячий майданчик. І зібрали необхідну кількість голосів.

«Інформую громаду мікрорайону, що сьогодні, нарешті, розпочато реалізацію проєкту, — повідомила лідерка команди Вікторія Сікалова. — Мешканці даного будинку та прилеглих територій не мали сучасного, безпечного майданчика, якого так потребували. Завдяки активній участі команди проєкту, мешканців будинку та їх підтримці неможливе стало можливим! Залишилося ще трохи часу та нарешті наймолодші мешканці та їх батьки зможуть комфортно і якісно проводити свій вільний час на новому дитячому майданчику».

Проєкт зібрав 375 голосів, його бюджет складає 121 440 грн.

Вечірній Київ


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".