Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

На Лісовому масиві працюють над створенням ролледрому

Ролледроми та скейт-парки стають популярними у Києві

У Деснянському районі обговорили створення першого ролледрому на Лісовому масиві. На засіданні робочої групи з питань Громадського бюджету розглянули відповідний авторський проєкт.

По вул. Курчатова, 3-Б на Лісовому масиві розташований занедбаний спортивний майданчик. Тут відсутні спортивні та ігрові елементи. Огорожа та покриття майданчика знаходяться в аварійному стані. Немає освітлення. Наражаючи себе на небезпеку, діти катаються по дорогах та міжквартальних проїздах.

Сучасний роллердром може вирішити цілий ряд проблем. Забезпечити спокій батькам та безпеку дітям. Створення роллердрому дасть змогу дітям та дорослим займатися спортом на сучасному і безпечному роллердромі. В цьому впевнений автор проекту «Перший роллердром на Лісовому» Микола Слободенко, який бере участь програмі «Громадський бюджет».

- Ідея створення роллердрому з’явилася два роки тому. Тоді нам ще не вистачало досвіду. Наша команда ОСН КК «Лісовий» стала учасником «Громадського бюджету» та перемогла з трьома проєктами, отримавши практичний досвід. Цього року ми вирішили «підняти планку» та зробити великий соціальний проєкт для мешканців Лісового масиву. Наша ініціатива покликана звернути увагу на виховання спортивної молоді та на їхню безпеку під час занять спортом. Таким чином, облаштування сучасного роллердрому дасть можливість уберегти дітей від небезпеки. Зробимо Лісовий краще! , — зазначив автор проєкту Микола Слободенко.

- Громадський бюджет — демократичний процес, який надає можливість кожному деснянцю брати участь у розподілі коштів міського бюджету через створення проєктів для покращення міста та голосування за них. Проєкти охоплюють найважливіші сфери життєдіяльності Деснянського району і важливо, щоб якомога більше інноваційних та важливих ініціатив було реалізовано, — пояснила в.о. голови Деснянської РДА Ірина Алєксєєнко.

Нагадаємо, що раніше за адресою проспект Маяковського, 21г на Троєщині створили скейт-парк. Фігури скейтпарку — це дві розгінні гірки, центральний фанбокс з грайндбоксом та окрема фігура з власним покриттям для їзди — мінірампа. Роллердром виконано з розрахунку його використання взимку під мініхокей та ковзанку.

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".