Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

На Микільській слобідці в рамках ГБ створено інклюзивну зону відпочинку

На Микільській слобідці створено інклюзивну зону відпочинку

На Микільській слобідці в рамках Громадського бюджету Києва створено інклюзивну зону відпочинку.

Зона Здоров'я на Микільській слобідці має унікальні рекреаційні можливості в умовах урбаністичного міста. Тут щоденно відпочивають сотні киян, зокрема і з дітьми з обмеженими фізичними можливостями. З метою створення  інклюзивної зони відпочинку (безбар'єрного середовища) реалізовано черговий проект-переможець «Громадського бюджету 2», а саме: №178 «Інклюзивна Зона Здоров'я на березі Дніпра».

В рамках виконання проекту було закуплено та встановлено вуличний тенісний стіл, ігровий комплекс для дітей з обмеженими можливостями, гойдалку для дітей з обмеженими властивостями, пісочницю на опорі, альтанку з підлогою та дитячий круглий стіл. Також, кошторис проекту передбачав встановлення модульних фігурних лав (10 шт), лав зі спинкою (5 шт) та сміттєві урни (15 шт). Задля покращення екологічного стану та естетичного вигляду території, а також більш комфортних умов перебування - висадили  алею дерев (15 шт). Крім того встановили вуличні енергоощадні LED-світильники (6 шт).

З метою забезпечення безпеки дітей на новому ігровому майданчику влаштоване штучне гумове покриття.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Фінансового управління Дніпровської РДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".