Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

На Школі ГБ обговорили публічні простори

Відбулася чергова Школа ГБ

29 лютого відбулася чергова Школа Громадського бюджету.

Учасники говорили про зміни до положення про ГБ, кращі практики публічних просторів у скверах, парках, майданчики дитячі, спортивні, в школах, садочках та дворах, інклюзивні майданчики, зони здоров'я для всіх, скейтпарки, баскетбольні та футбольні поля, воркаути та багато іншого. Лекції були проведено в форматі Світового кафе. Надія Копаниця зібрала всі можливі питання та візуалізувала всі доповіді спікерів.

Олена Медведенко, Олексій Паращенко та Павло Бірюк поділилися досвідом реалізації проєктів категорії "Спорт" - від скейтпарку, зони здоров'я і баскетбольних майданчиків до воркаут зон.

Ірина Крезуб розповіла про майданчики з ексклюзивними елементами, а Василь Харченко - про свій досвід реалізації дитячих майданчиків.

Все про футбольні поля у ГБ та їх утримання розповів Василь Литвин. Також своїм досвідом благоустрою майданчиків в дитячому садочку зі студентами школи ГБ поділилася Анастасія Кононенко.

Олександр Барабошко розповів про досвід реалізації проєкту Екопарк на Рейтарській.

Дмитро Брідня наприкінцІ заходу відповів на усі питання студентів Школи ГБ.

Відеозапис Школи можна подивитися тут: https://youtu.be/1wmCyISSlBI

Трансляція здійснювалася силами Громадських проектів "Молодіжна школа медіапроектів" та "Відкрита молодіжна медіашкола від KPI TV".

Модерували захід представники міської робочої групи з питань ГБ Сергій Лобойко (голова Центру розвитку інновацій) та Ольгою Бернасовською.

Як вам? Цікаво тоді швидше долучайтесь до наступних зустрічей!

Анкета реєстрації: https://forms.gle/T981pTqbw2u9grHF6

Інформація та розклад заходів за посиланням https://cid.center/gb-school/


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".