Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Нарада МРГ під головуванням першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника

Відбулася нарада щодо реалізації проектів ГБ

22 жовтня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник  за участі першого заступника директора Департаменту фінансів КМДА Олександра Кореня, радника першого заступника голови КМДА, голови Центру розвитку інновацій Сергія Лобойко, представників Міської робочої групи (МРГ) Андрія Мірошниченко, Ігоря ХацевичаЮрія Назарова, Артема Стельмашова, Ольги Бернасовської, Наталі Ткаченко, Володимира Курінного, відповідальних осіб розпорядників бюджетних коштів та учасників Команд проектів-переможців  провів робочу нараду щодо реалізації проектів ГБ-1 та ГБ-2.

При підготовці до наради лідери Команд і  головні розпорядники бюджетних  коштів (РБК)  надали інформацію щодо поточного стану реалізації проектів. Відповідно до аналізу звітів  до порядку денного на розгляд були включені  проекти з проблемами в ході реалізації і доповіді по ним відповідальних осіб РБК. 

На нараді представники розпорядників бюджетних коштів доповідали про реалізацію проекти ГБ-1 та ГБ-2,  звітували про вирішення проблем, які були наголошені на попередній нараді.  Команди мали можливість підняти питання з проектів, які не входили до порядку денного.  Командами  були озвучені зауваження  щодо неналежної реалізації і відсутності або несвоєчасного інформування зі сторони РБК.  Під час діалогу  були обговорені спірні питання, досягнуті домовленості про подальшу співпрацю і зустрічі Команд з відповідальними особами РБК, замовниками і виконавцями. Крім того,  Команди проектів ГБ-1 підняли питання щодо дореалізації проектів, відповідно до авторського задуму, за який голосували кияни. В Оболонському районі такі доопрацювання плануються по проекту ГБ-1 "Оболонський сад".  Також були підняті питання з проведення аудиту, контролю якості реалізації проектів. Без уваги не залишилося  питання загальнодоступності для киян об'єктів, створених за результатами  реалізації проектів. Команди відзначили прогрес у реалізації по проектам, питання по яким були порушені на попередній нараді 28 вересня. Слід зазначити, що частина проблем була вирішена.

Усім проектам, по яким були зауваження від Команд, буде приділено особливу увагу першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником. За результатами наради  буде прийнято  протокольне доручення, щодо усунення недоліків, озвучених пропозицій,  встановлено терміни щодо оперативного вирішення і звітування.

Протокол доручень:  https://goo.gl/rXJP3f 

Запис трансляції: https://youtu.be/8Hcc7_kPjsI?t=366Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".