Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Оприлюднені підсумки голосування за ГБ-3

Підсумки голосування за ГБ-3

Згідно з вимогами Положення, завершився період розгляду Громадською бюджетною комісією скарг та уточнення рейтингу проектів за підсумками голосування ГБ-3, яке відбувалося 24.08-15.09.2018 року.

27.09.2018 відбулося урочисте засідання ГБК в присутності МРГ та команд проектів, на якому було затверджено результати голосування й рейтинг проектів, у тому числі - проектів-переможців. 

Тепер цей рейтинг проектів опрацьовує КМДА, планує реалізацію, й зокрема - включення проектів-переможців до проекту бюджету Києва на 2019 рік. Як зазначалося раніше керівництвом МРГ, всі проекти, щодо яких не було позитивних висновків на етапі експертизи, потребують додаткового аналізу на предмет можливості успішної реалізації у відповідності до чинного законодавства. МРГ сподівається на конструктивну співпрацю з командами таких проектів та потенційних розпорядників коштів щодо мінімізації ризиків таких кейсів.

Ознайомитися з результатами голосування ви можете тут.

Також для Вашої зручності ми виклали список проектів-переможців у гугл-док з розподілом на районні та загальноміські проекти тут.  

Попереду - етап реалізації. Нагадуємо командам, що Положення про ГБ міста Києва надає Вам потужні права для громадського контролю та предметної співпраці з розпорядниками коштів для успішної реалізації проектів. Також закликаємо всіх зацікавлених киян долучатися до команд проектів відразу на сайті ГБ, або стежити за ходом реалізації проектів - в розділі Новини та підрозділі Реалізовані проекти.

Приєднуйтесь до групи https://www.facebook.com/groups/public.budget.Kyiv.SPILNO і беріть участь у житті ГБ та його розвитку.

Дякуємо всім командам за участь!


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".