Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Підготовку до ГБ-2020 в Оболонському районі розпочато!

Підготовку до ГБ-2020 на Оболоні розпочато!

Підготовку до Громадського бюджету-2020 в Оболонському районі розпочато!

За результатами Громадського бюджету-2019 Оболонський район не є лідером за кількістю проектів-переможців. Тому спільно з авторами минулих років, громадськими об’єднаннями розпочали інформаційно-просвітницьку кампанію з популяризації Громадського бюджету, що стартувала з тренінгу «Що ти знаєш про Громадський бюджет?».

Захід відкрив голова району Олександр Цибульщак. Привітавши учасників, підкреслив важливість ГБ як механізму втілення крутих, інноваційних ідей киян.

Лекторами тренінгу стали автори-переможці попередніх років, які поділилися власним досвідом та ознайомили присутніх з електронною системою ГБ, можливостями Громадського бюджету та етапами його проходження.

На завершення виступив керівник Інформаційного хабу "Толока" Сергій Яригін, який презентував власну інформаційну платформу та закликав учасників до співпраці в рамках популяризації та висвітлення цікавих ідей.

Дякуємо лекторам за професійний підхід та цікаві інформаційні виступи!

Оболонська РДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".