Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Подача проектів на ГБ-2020 може розпочатися 7 лютого

Бюджетна комісія погодила параметри ГБ-2020

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету погодила параметри Громадського бюджету на 2020 рік.

Передбачено, що подавати ініціативи в рамках ГБ-2020 можна буде з 7 лютого до 6 березня. Публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів, оскарження експертних висновків відбуватиметься до 24 квітня.

Згідно з параметрами, кияни зможуть обирати ініціативи, які буде реалізовано наступного року, у період з 15 травня до 6 червня. Переможці мають бути оголошені до 21 червня, а планування реалізації портфелю проектів заплановано до 1 серпня.

«Загалом на проекти Громадського бюджету у 2020 році місто має намір виділити 160 мільйонів гривень. Це на 10 мільйонів більше, ніж було передбачено на цей рік. При цьому зберігається мінімальна вартість ініціативи на рівні 50 тисяч гривень, і максимальна у розмірі 3 мільйонів. Залежно від вартості проекту буде визначатися і кількість голосів для перемоги: чим дорожчий проект, тим більше треба буде здобути голосів. Також плануємо зберегти 20% обов’язкового резерву в кошторисі проектів. Це гарантія того, що проект реалізують повністю і у зазначені терміни», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету, лідер фракції «Солідарність» Андрій Странніков.

Параметри Громадського бюджету на 2020 рік обговорюватимуть на одному з найближчих пленарних засідань Київради.

Цьогоріч у рамках ГБ-2019 мають реалізувати 341 ініціативу. Наразі відбуваються наради відповідальних виконавців з авторами для обговорення детальних планів реалізації громадських проектів.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".