Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Понад 80 тисяч киян проголосували за проєкти Громадського бюджету-5

80 тисяч киян віддали понад 260 тисяч голосів за проєкти ГБ

До завершення голосування за проєкти Громадського бюджету-5 залишилося 15 днів. Наразі за проєкти 80 тис. киян віддали понад 260 тис. голосів. 9 команд подолали межу у 2000 голосів, команда-лідер набрала більше 3500 голосів.

Найбільше голосів, понад 57%, кияни віддали за проєкти у галузі «Освіта». Далі за популярністю йдуть «Молодь, спорт» – 15,7%, «ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)» – 6,9%, «Культура, туризм» – 5,2%, «Здоров’я» – 4,2%, «Екологія» – 2,9%, «IT (інформаційні технології)» – 2,6%, «Соціальний захист, інклюзія» – 2,2%, «Експериментальні (інноваційні, міжтематичні)» – 1,7% та «Дороги, транспорт» – 1,5%.

Найактивніше кияни підтримують проєкти в Дарницькому районі – 13,3% голосів. Крім того, серед лідерів за активністю Шевченківський район – 12,1%, Солом’янський район 11,7%, Оболонський район – 11,7%, Дніпровський район – 11,1%, Деснянський район – 9%, Голосіївський – 8,3%, Подільський район – 7,7%, Святошинський район – 4,2%, Печерський район – 1,1%.

Загальноміські проєкти отримали 9,8% голосів підтримки.

Мінімально необхідну кількість голосів набрали 36 великих проєктів на суму 39,874 млн гривень та 167 малих проєктів на суму 36,752 млн гривень, що складає 38,9% та 54,2% від зарезервованого фінансування великих та малих проєктів відповідно.

Нагадаємо, що Громадський бюджет – це інструмент активних громадян для зміни Києва на краще. Голосування за проєкти відбувається виключно в електронний спосіб, що дозволяє гарантувати повну впевненість у чесності результатів.

Кошторис Громадського бюджету-5 складає 170 млн грн.

Закінчиться голосування у Міжнародний день демократії – 15 вересня. Проголосувати за проєкти ГБ можна на сайті: https://gb.kyivcity.gov.ua/. Необхідно натиснути «Всі проєкти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку до 5 проєктів, які ви хочете підтримати.

Закликаємо киян долучатися до голосування.

Офіційний портал Києва


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".