Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Поточний публічний звіт про реалізацію проектів Громадського бюджету-1

Поточний публічний звіт про реалізацію проектів Громадського бюджету-1

Влада докладе всіх зусиль, щоб виконавці проектів-переможців Бюджету участі реалізовували їх за планом. На цьомупід час звітної зустрічі з виконавцями та авторами проектів наголосив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.Він переконаний – більшість із проектів вдасться втілити у життя за ті кошти та в ті строки, які були обумовлені раніше.

«Ми будемо питати кожного виконавця, будемо контролювати цей процес, адже для нас це спосіб затвердити свій намір максимально активно залучати мешканців міста до управління. А це зі свого боку означає, що і автори проектів, і розпорядники коштів, і контролююча сторона – всі ми маємо зробити все можливе, щоб цей перший досвід був успішним», – переконаний Геннадій Пліс.

Разом із тим він не заперечує, що на реалізацію проектів можуть впливати й інші процеси, які відбуватимуться у місті.

«Певна річ, зараз більшість структур зосереджені на підготовці до «Євробачення». І тому певна затримка із проектами може бути. Але до конкурсу залишилося менше місяця, я вірю, що все необхідне буде зроблено, і виконавці поставлять проекти-переможці на перший план своїх календарів одразу ж як це дозволить час», – зауважив Геннадій Пліс. 

Наразі в місті реалізовується 62 проекти загальною вартістю  49 млн 996 тис. грн від 56 авторів. Найменший за сумою проект – 75 тис. грн, найбільший – 1 000 млн грн. Громадський Бюджет передбачив 14 відповідальних головних розпорядників бюджетних коштів.

Фото з події:
https://kievcity.gov.ua/gallery/2313.html

Запис трансляції:
https://www.youtube.com/watch?v=1mKEZWErhU0&feature=youtu.beДеякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".