Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Позачергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Розгляд питань по ГБ

13.10.2020 відбудулося  позачергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За засіданні щодо розгляду питання " Про контроль за виконанням рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва»" вирішили:

1. Розпорядникам бюджетних коштів наголосити на неухильному виконанні доручення, прийнятого на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку 29 вересня 2020 року (протокол №218/202).

2.Додатково роз’яснити, що підлягають включенню до бюджетних запитів та відповідно до проєкту бюджету ті проєкти, які набрали мінімально необхідну кількість голосів, відповідно до параметрів Громадського бюджету на 2021 рік.  Такими проєктами є ті, які набрали 1 голос на кожну 1 тис грн запланованого обсягу видатків на проєкт.


Відео засідання 

Протоколи  засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".