Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

РадіоТоня

Люди ГБ: Антоніна Іващук

Сьогодні ми говоримо про Антоніну Іващук, автора-переможця ГБ-2 і ГБ-3 з проектом радіошколи. 

“На сьогодні постає гостра проблема розвитку медіаосвіти в Україні, одне з головних завдань якої полягає в унеможливленні негативного впливу на людину за допомогою медіа, маніпулювання нею, поширення медіазалежності”, - вважає Антоніна Іващук, автор двох проектів-переможців ГБ  - “Освітній проект Kyiv Radio School” та “Kyiv Radio School 2”. 

Антоніна Іващук не тільки автор успішних проектів Громадського бюджету, а й доцент кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю @НАУ, керівник секції “Реклама і зв’язки з громадськістю” київської Малої академії наук, керівник театральної студії “Склянка води”. 

Відсутність професійної школи радіожурналістики з практичною технічною базою в Києві наштовхнула Антоніну на написання проекту з створення такої школи, пізніше вона отримає назву Kyiv Radio School. 

“Освітній проект Kyiv Radio School” впевнено переміг в голосуванні Громадського бюджету 2 і був реалізований. Проект направлений на надання практичних навичок у сфері радіо та дозволяє опанувати найважливіші аспекти командотворення, медіапсихології та медіаграмотності, роботи з інформацією, працювати в радіоефірі , розробляти та створювати авторські та музичні програми. 

В ході реалізації проекту було відкрито першу ексклюзивну радіошколу Kyiv Radio School на базі “Радіо Київ-98 FM”. Викладачі школи це радіоведучі, медіапсихологи та медіаксперти з великим досвідом в медіа. Студенти пройшли не тільки теоретичний та практичний курс на радіо, а й прослухали лекції і семінари від відомих журналістів, медіапсихологів, медіаекспертів та працівників радіо.

На одному випуску Kyiv Radio School Антоніна  не зупинилася і ще в ході реалізації першого проекту в 2018 році створює новий “Kyiv Radio School 2”. Перемога проекту на голосуванні означала продовження навчання вже нових студентів в радіошколі. 

В Kyiv Radio School 2 могли навчатися всі охочі кияни, щотижня проходили відкриті майстер-класи. Теоретичні знання студенти відпрацьовували на одній з провідних радіостанцій Києва, виходили в прямі ефіри разом з ведучими Радіо Київ 98 FM.

Зі студентами своїми знаннями та досвідом ділилися радіоведучі, психологи, digital експерти, ютубери, письменники, звукорежисери, журналісти, редактори та представники міської влади. Студенти другого випуску прослуховували деякі лекції на новій для школи локації, в лекторії Київради.

Анна ДІБРОВА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".