Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Результати спільного аналізу МРГ та ГБК рішень ГБК стосовно допуску/не допуску проєктів до голосування

Виконання рішення МРГ

Міська робоча група з питань ГБ  на засіданні №11 від 06.08.2021  прийняла рішення (протокол МРГ № 11)   щодо спільного аналізу та перегляду рішень ГБК  стосовно допуску/не допуску  проєктів до голосування.

За результатом аналізу проєктів ГБ 2022, Міська робоча група звернулася листом до Громадської бюджетної комісії  з переліком проєктів (додаток до листа МРГ) наступного змісту:

Громадська бюджетна комісія

Відповідно до рішення МРГ направляємо результати аналізу проєктів, які були допущені Громадською бюджетною комісіїю до голосування після отримання негативних висновків від головних розпорядників бюджетих коштів.

Звертаємо увагу, що відповідно до норм законодавства реалізувати зазначені проєкти неможливо, тому пропонуємо переглянути своє рішення до 17.08.2021.


Лист МРГ

Додаток до листа МРГ


Трансляція засідання МРГ №11  на каналі Київської міської ради - https://youtu.be/ML76hh0dr0s

Протоколи засідань МРГ: https://kyivcity.gov.ua/finansy_ta_biudzhet/biudzhet/gromadskiy_byudzhet_mista/protokoli_zasidan_mrg_z_pitan_gb_2021/

 Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".