Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Рішення МРГ щодо питаннь реалізації Громадською бюджетною комісією поточного скликання окремих повноважень

Рішення МРГ

Міська робоча група з питань ГБ  на засіданні №11 від 06.08.2021  прийняла рішення (протокол МРГ № 11)  щодо  питаннь реалізації Громадською бюджетною комісією поточного скликання окремих повноважень: 

1.1. Реалізація повноважень по контролю за дотриманням учасниками ГБ етичних правил і норм щодо запобігання конфлікту інтересів, а також прийняття рішення щодо застосування до порушників заходів впливу, передбачених статтею 4 Положення про ГБ;

1.2. Щодо прийняття Громадською бюджетною комісією поточного скликання рішень щодо зміни тематики  реалізації проєктів.

ВИРІШИЛИ:

1. Керуючись пунктами 1,5,6 частини другої статті 7 Положення про ГБ, беручи до уваги, що наявні ознаки того, що рішення ГБК стосовно внесення учасників ГБ (протокол ГБК від 24.05.2021 № 6, питання №№ 15, 18, протокол ГБК від 21.07.2021 № 16, питання № 11, 12,13,16, протокол ГБК від 02.08.2021 № 8, питання № 22) прийняті з порушенням вимог законодавства України та Положення про ГБ, вони не можуть бути реалізовані підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності, зокрема, розміщеними в електронній системі.

2. Встановити, що рішення щодо зміни тематики реалізації проєктів, прийняті іншими, окрім МРГ та РРГ органами, прийняті з перевищенням повноважень зазначених органів, є нечинними і не підлягають реалізації.

3. Активізувати роботу щодо оформлення а та внесення на розгляд Київради проекту рішення щодо внесення змін до рішення Київради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва».

4. Проінформувати про прийняте рішення постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 


Трансляція засідання  на каналі Київської міської ради - https://youtu.be/ML76hh0dr0s

Протоколи засідань МРГ: https://kyivcity.gov.ua/finansy_ta_biudzhet/biudzhet/gromadskiy_byudzhet_mista/protokoli_zasidan_mrg_z_pitan_gb_2021/

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".