Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Рішення МРГ щодо спільного аналізу та перегляду рішень ГБК стосовно допуску/не допуску проектів до голосування

Рішення МРГ

Міська робоча група з питань ГБ  на засіданні №11 від 06.08.2021  прийняла рішення (протокол МРГ № 11)   щодо спільного аналізу та перегляду рішень ГБК  стосовно допуску/не допуску  проєктів до голосування.

В різному слухали головуючого Рубана Д.О., який повідомив по надходження до міської робочої групи скарг від розпорядників бюджетних коштів (щодо неможливості реалізації проектів ГБ, допущених до голосування ГБК-5) та авторів проєктів Громадського бюджету (щодо необхідності зміни статусів в електронній системі та тематики реалізації проектів).  

Головуючий озвучив пропозицію звернутися до Громадської бюджетної комісії спільно проаналізувати проєкти Громадського бюджету 2022, що були допущені Громадською бюджетною комісією поточного скликання за результатами розгляду негативних висновків від головних розпорядників бюджетних коштів, з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України та  виступу Директора департаменту фінансів Репіка В.М. на попередньому засіданні Міської робочої групи.

ВИРІШИЛИ:

Звернутися до Громадської бюджетної комісії щодо спільного аналізу та перегляду рішень ГБК поточного скликання стосовно допуску/не допуску районних проектів до голосування.


Трансляція засідання  на каналі Київської міської ради - https://youtu.be/ML76hh0dr0s

Протоколи засідань МРГ: https://kyivcity.gov.ua/finansy_ta_biudzhet/biudzhet/gromadskiy_byudzhet_mista/protokoli_zasidan_mrg_z_pitan_gb_2021/


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".