Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Роз'яснення МРГ щодо порядку проведення експертизи та доопрацювання проєктів поданих на ГБ

Роз'яснення МРГ

Згідно з пп. 2.3 статті 11 Положення про Громадський бюджет міста Києва, відповідальний підрозділ протягом 30 календарних днів з дня отримання проєкту готує за формою, визначеною додатком 2 до цього Положення, звіт узгодженого проєкту, який підписується керівником відповідального підрозділу та лідером Команди (за бажанням), після чого публікується в електронній системі.

Наголошуємо на нормі "за бажанням", тож лідеру Команду не потрібно з'являтися особисто для підписання звіту узгодженого проєкту.

Згідно зі статтею 11, в перші 10 календарних днів після отримання проєктом статусу “Експертиза” уповноважений представник відповідального підрозділу комунікує з Командою та спільно планують подальші заходи щодо доопрацювання. Це доопрацювання може стосуватися будь-яких складових проєкту - опису, адреси (в рамках вашого району), плану реалізації, кошторису бюджету (але в рамках вартості обраної для проєкта категорії - малого, чи великого проєкту).

У пп. 2.4 статті 11 йдеться, що у разі нестворення узгодженого з Командою проєкту обов'язково виготовляється протокол розбіжностей за результатами зустрічі (зустрічей) відповідального підрозділу з Командою, який завантажується в електронну систему. 

Лідер Команди не зобов'язаний підписувати цей протокол. Але важливо визначити точно питання, щодо яких виявлено розбіжності, оскільки далі сторони зможуть захищати власні позиції на засіданні ГБК за участі МРГ. 

У п. 2.1 статті 11 зазначено, що протягом 10 календарних днів відповідальний підрозділ організовує та проводить спільну зустріч з Командою або комунікує іншими прийнятними для сторін засобами зв'язку (телефоном, онлайн, інше). Команда за бажанням презентує проєкт та, у разі необхідності, планує спільні подальші заходи щодо доопрацювання.

Тож офлайн зустрічі не є обов'язковими. Використовуйте для цього Messenger, Skype, Zoom чи інший зручний сторонам спосіб дистанційної комунікації.

Також нагадуємо про необхідність заповнення лідерами Команд Громадського бюджету публічної інформації про себе та свої Команди у профайлах електронної системи до завершення етапу експертизи та доопрацювання громадських проєктів (рішення МРГ, протокол №2. Лідери та учасники Команд можуть зробити це у функціоналі своїх робочих кабінетів в електронній системі ГБ.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".