Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розвиток е-сервісу спільними зусиллями (+ FAQ по роботі із сайтом)

Відбулась зустріч із розробниками сайту

Сьогодні 13.07 в Мерії автори та команди громадських проектів Києва мали можливість поставити запитання розробникам інтернет-платформи ГБ (SocialBoost), службі підтримки сайту( НДІРОМ) та міській робочій групі з питаннь громадського бюджету.


“Досвід Києва щодо Громадського Бюджету (ГБ) має стратегічне значення для України у розвитку е-демократії. Сам факт спільного (всіма сторонами процесу) опрацювання е-сервісу, який обслуговує цей інноваційний процес, є теж новим явищем, який варто перейняти іншим містам та розробникам сервісів е-демократії та е-урядування”, - Сергій Лобойко, керівник Центру Розвитку Інновацій, експерт швейцарсько-української програми EGAP, експерт РПР.


Ключові питання, які турбували авторів/команди громадських проектів:

 1. доступ до всіх функцій сайту в мобільній версії;

 2. проблеми із вводом вулиці;

 3. відслідковування автором свого проекту під час усіх етапів;

 4. редагування проекту;

 5. змінити стиль та текст на сайті відповідно до вимог авторів проектів, що безпосередньо впливає на інформаційну кампанію.


Розробники сайту врахували всі пропозиції авторів проектів, модераторів та пообіцяли до кінця тижня змінити ситуацію на краще. "За останні 30 днів системою вже скористувались 60 тисяч людей, віддавши 25 тисяч голосів підтримки. Така зустріч не просто дає можливість дізнатись більше про цих людей, але є чудовим прикладом взаємодії ІТ, громадянського та державного секторів. Адже у тому числі від фідбеку міста і громадян залежить правильна еволюція будь-яких сервісів електронної демократії, у тому числі і системи Громадський проект", - Виктор Гурский (Viktor Gurskyi).


Крім того, розроблений список FAQ, який допоможе ефективніше реагувати на проблеми громадян, учасників ГБ.

.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".