Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ще два проекти ГБ реалізовано в Дніпровському районі

Два проекти ГБ реалізовано в Дніпровському районі

В Дніпровському районі реалізовано ще два проекти-переможці "Громадського бюджету 2", а саме:  №480 «Реконструкція стадіонів шкіл №11 та №66» та №67 «Новій школі - Нова майстерня».

В рамках реалізації проекту №480 було проведено капітальну реконструкцію стадіонів спортивних полів в середній загальноосвітній школі №11 (вул. Алматинська, 113) та середній загальноосвітній школі №66 (вул. Каунська, 2).

Для створення комфортних умов на стадіоні для зайняття спортом учнями шкіл та мешканців мікрорайону було влаштовано нове штучне покриття спортивних полів, а також встановлене відповідне спортивне обладнання. Крім того встановили нову огорожу з сітки ПВХ, що має висоту 3 м.

Реалізація проекту №67 передбачала ремонт та обладнання слюсарної майстерні для проведення уроків трудового навчання в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №258 (вул. Шалетт, 1-а). Так, проведено ремонт в приміщені майстерні, замінено систему освітлення на нову енергозберігаючу,  закуплено столи, парти, верстати та випалювачі по дереву, а також робочі інструменти (молотки, рубанки, ножівки, лобзики тощо).


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".