Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ШКОЛА ГБ: про що говорили на четвертому занятті

Школа Громадського бюджету

02 березня відбулася Четверта практична лекція в Школі Громадського бюджету

Були обговорені наступні теми:

Соціальний захист та Доступність в ГБ:

Дмитро Щебетюк  - експерт із доступності  міського середовища, співзасновник Доступно.UA розповідав студентам Школи, як зменшити бар’єрність столиці, підвищити рівень доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Aleksandra Posivnich - членкиня ГО Родина, лідерка проектів-переможців «Соціальні послуги денного догляду для дітей з тяжкими порушеннями розвитку» і «Центр денного перебування та навчання професії для молоді з інвалідністю «Горнятко Доброти" зосередила увагу слухачів на специфіці реалізації проектів ГБ з отримання соціальних послуг.

Наталія Комаренко та Irina Krezub  засновниці  БФ "З теплом у серці" розповіли про свої проекти-переможці - перші дитячі ГБ майданчики в Києві для діток на візках.

Yuliya Zherlitsyna з Центру комунікації та публічної інформації поділились досвідом соціальних проектів для діток та розповіла про помилки, яких потрібно не допускати під час ГБ.

Охорона здоров‘я:

 Геннадий Лепский - заступник директора Департамент охорони здоров'я, начальник управління економіки детально розповів про сферу охорони здоров’я та дав корисні поради командам проектів, які подаються у цій категорії.

Молодь і Спорт :

Леся Яремійчук - начальник відділу молодіжної політики з Департаменту молоді та спорту  дала рекомендації майбутнім командам і запросила звертатись за консультацією до спеціалістів Департаменту.

Представник Голосіївська РДА, виконувач обов’язків директора комунального підприємства капітального будівництва, реконструкції та інвестицій «Голосіїво-будінвест» Евгений Осадчий розповів, які проекти потрібні Голосіївському району та як КП "Голосіїво - будінвест" готово допомагати студентам Школи ГБ. 

Юрій Білоус радо поділився досвідом будівницітва футбольного поля найкращої якості!

Evgenii Kozak розповів про свій внесок в розвиток скелолазіння в Києві та досвід реалізації шкільних скеледромів і фестивалів . Запросив на безкоштовні тренування на Скеледром КПИскала

Програмний директор Радіо Київ - 98 FM Ольга Герасимчук і автор Антоніна Іващук докладно розповіли студентам про  Освітній проект Kyiv Radio School !

Громадянське суспільство:

Сергій Лобойко, радник першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника , голова Центру розвитку інновацій, групи е-демократія РПР, розповів студентам про громадянське суспільство та поділився ідеями проектів, які вони можуть подати в цьому напрямку на ГБ.

Для тих, хто не мав змоги відвідати лекцію, Команда Школи зібрала всі найкорисніші матеріали у ФБ події.

Запис в Школу ГБ  http://bit.ly/schoolgb

Успіхів у ГБ-4!

З найкращими побажаннями, 

Команда Школа Громадського Бюджету Києва


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".