Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

В День Закоханих стартують заходи Школи ГБ!

Школа Громадського бюджету Києва


Напередодні 17 лютого - старту ГБ-5, Школа Громадського бюджету  розпочинає  новий сезон навчання!


14 лютого - старт просвітницьких заходів по будням 

15 лютого -  суботні дружні  зустрічі з Командами ГБ в Київському палаці дітей та Юнацтва 


На зустрічі  в суботу в бібліотеці КПДЮ з 15.00 Команда Школи ГБ, Міської робочої групи та Громадської бюджетної комісії за сприяння Центру публічної комунікації та інформації розкриють “секрети” нового Положення про ГБ та успішної спільної участі в ГБ-5.  ФБ подія https://www.facebook.com/events/1320549871470171/

Інформація та розклад заходів за посиланням https://cid.center/gb-school/

Для бажаючих  долучитися до Школи ГБ - анкета реєстрації https://forms.gle/T981pTqbw2u9grHF6

Школа ГБ -  волонтерський проект лідерів команд ГБ за підтримки Мерії та Громадської бюджетної комісії, де автори проектів-переможців та розпорядники бюджетних коштів КМДА та РДА спільно навчають киян успішній участі в ГБ. 

Школа ГБ –  постійно діюча освітня програма та  платформа для об’єднання активних, доброчесних киян із усіх сторін  - громадськості, влади, бізнесу в команди, які спільно змінюють місто на краще. 

Школа ГБ - місце, де діляться кращим досвідом та зменшують кількість помилок. Клуб друзів та місце здобуття необхідних знань, ідей, контактів, партнерів. Викладачі та випускники Школи відкривають нові можливості для розвитку талановитих дітей, спільнот Києва.

Створення Школи ГБ була підтримано Міською робочою групою з питань громадського бюджету, Громадською бюджетною комісією. Заходи Школи ГБ проводяться за підтримки Департаменту суспільних комунікацій Центру публічної  комунікації та інформації.  Допомогою організації Школи ГБ займається  провідний аналітичний центр у сфері е-демократії - “Центр розвитку інновацій”, який очолює і учасник Міської робочої групи з питань ГБ, радник першого заступника КМДА Лобойко Сергій.

Одна з цілей - це долучення  до ГБ новачків.  Навчити їх подавати якісні проекти, побудувати довірчі відносини і навчитися співпрацювати з владою, об'єднуватися в команди та долучати туди фахових експертів та інноваторів, підготувати їх до всіх етапів ГБ (подача, експертиза, публічні обговорення, агітація під час голосування, контроль реалізації проектів).

Одне із завдань школи – максимальна підготовка команд та їхніх лідерів подати власні проекти до участі у Громадському бюджеті.

Учасниками школи може стати кожен охочий змінити місто на краще. Це: активна молодь, чинні або нові команди ГБ, лідери студентського самоврядування, небайдужі мешканці Києва, які хочуть отримувати досвід та знання, щоб змінювати місто на краще. Проект покликаний об’єднати понад 200 тисяч киян та більше 100 активних команд-переможці.

Відеозапис зустрічі переглянули 1200 разів. Ця рекордна для ГБ кількість свідчить про зацікавленість киян подавати проєкти ГБ. 

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".