Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сонячний Олег

Люди ГБ: Олег Мельник

Хочеш побувати на крутезному фестивалі та ще й при цьому допомогти дітям з інвалідністю? Не проблема! Олег Мельник — президент благодійної організації «Ансамбль танцю «Вітамінчики»», голова оргкомітету Міжнародного фестивалю «Сонячний каштанчик», Посол миру, рекордсмен Книги рекордів України, автор-переможець Громадського бюджету надав для нас таку можливість!

Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» вже четвертий рік успішно реалізується за кошти Громадського бюджету Києва . Фестиваль семиденний з попередніми двома відбірковими конкурсами. Вони мають декілька етапів, які тривають рік. В ньому беруть участь хореографи, музиканти, вокалісти, оркестри, юні майстри декоративно-ужиткового мистецтва зі всієї України. За тиждень відбувається 12 повноцінних фестивальних заходів. Усі охочі можуть насолодитися дитячою творчістю не лише талановитих киян, колективів та шкіл мистецтв з різних регіонів України, а й фольклорних колективів зі всього світу.

«Яка головна мета таких масштабних заходів, як Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик»? Звісно згуртувати народи світу заради майбутнього! А хто кращі дипломати? Звісно це діти!»—стверджує автор проекту.

Олег Мельник каже, що діти — це його підзарядка, адже коли бачиш їх щасливі очі, які палають захопленням, то мимоволі починаєш і сам бути активним. «Ми доповнюємо один одного», —продовжує автор проекту. А ще маленькі артисти-учасники фестивалю виставляють власні мистецькі роботи на благодійний аукціон. Кошти від нього йдуть на потреби талановитих дітей з інвалідністю. Завдяки «Сонячним каштанчикам» кияни знайомляться з десятками культур народів світу, учасники-гості фестивалю відкривають для себе європейську столицю, нашу гостинність. В такий спосіб зростатиме і привабливість нашого міста для іноземних туристів. Українські колективи  і, в першу чергу київські, матимуть змогу отримати безкоштовні майстер-класи, на одних сценах показати своє національне мистецтво, обмінятися досвідом, контактами, подружитися на фестивалі. Зросте імідж нашого міста як європейської дитячої фестивальної столиці.

«Дружба зароджується в спілкуванні, в щоденних творчих зустрічах, майстер-класах, тематичних танцювальних вечорах, конкурсах», —ділиться з нами автор проекту.

Тож такі активісти як Олег Мельник доводять, що можна змінити світ!

Наталія БІДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".