Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Стартував новий Громадський бюджет

Вітаємо всіх киян та всіх, кому небайдужий Київ, з початком реалізації нового етапу громадського бюджету!...

Вітаємо всіх киян та всіх, кому небайдужий Київ, з початком реалізації нового етапу громадського бюджету!

Обрані киянами на початку року громадські проекти шляхом чесного електронного голосування зараз активно реалізуються. Вже є 5 реалізованих проектів. А до початку осені очікується, що біля 50% проектів вже будуть реалізовані, бо по ним вже відбулися закупівлі в системі Prozorro. Все це відбувається під контролем їх Авторів. І хоча попереду ще багато роботи та викликів, у Києві розпочинається процес Громадського бюджету-2018 (ГБ-2) завдяки рішенню Київради.

КМДА прислухалася до громадськості, і збільшила фінансування ГБ-2 у двічі – до 100 мільйонів гривень! Максимальний розмір суми проекту  - 2 млн грн. Запроваджуються малі проекти - до 400 тис. грн. Також можна запрошувати партнерів, які хочуть долучати їх ресурси до проектів.

У кожному районі вже створено на базі РДА пункти супроводу Громадського бюджету. Їхні адреси та контакти - https://kievcity.gov.ua/content/byudzhet-uchasti-u-misti-kyievi.html
Одночасно розпочався процес передачі Місту прав на модернізовану інформаційну систему «Громадський проект» від наших партнерів USAID, ГО «ІБСЕД» та ГО «SocialBoost» до КМДА. Відповідальним за тестування та подальше технічне адміністрування цього е-сервісу призначено КП «ГІОЦ», яке підпорядковано Департаменту ІТ та використовує ресурси сучасного дата-центру, в якому створено комплексну систему захист інформації (КСЗІ).

Сам е-сервіс буде кращим за попередній. У ньому враховані чисельні пропозиції громадськості та експертів з електронної демократії, зокрема, ЦРІ НаУКМА та Реанімаційного пакету реформ. Серед його нових важливих функцій - забезпечити не просто  проведення конкурсу проектів, а сприяти розвитку команд однодумців на основі кожного з проектів, весь процес ГБ зробити підконтрольним громадськості, Командам проектів на всіх етапах.

Одночасно, звертаємо увагу, що тепер підрозділи виконавчого органу влади будуть значно ретельніше проводити експертизу заявок. Час подачі заявок - до 15 липня. Ми рекомендуємо всім активним Киянам провести консультації у пунктах супроводу до їх офіційної реєстрації та добре їх підготувати, зібрати необхідні листи підтримки від партнерів, спланувати свою рекламні кампанії, організацію роботи команд. Перед всім цим просимо уважно переглянути чинне Положення про громадський бюджет у Києві.

Враховуючи досвід першого Громадського бюджету (ГБ-1),виділено значно більше часу не тільки на підготовку та перевірку проектів, але також і на їхне доопрацювання. Голосування Киян планується провести у жовтні 2017. До цього, у разі непорозумінь з експертами від органів влади, у вас буде можливість винести свою апеляцію на розгляд Громадської бюджетної комісії (ГБК), яка складатиметься з представників незалежних ГО, яких Кияни скоро теж оберуть шляхом електронного голосування. Для бажаючих долучитись до ГБК- прохання заповнити анкету.

Звертаємо увагу, що ви також можете звернутися за досвідом учасників ГБ-1, які обєдналися у групу Громад.бюджет Київ: СПІЛЬНО.

Вітаємо з наступаючим Святом та сподіваємося, що спільно зробимо Київ кращим!


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".