Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створено серію аналітичних інфографік про ГБ

Інфографіки про ГБ

«Лун.Місто» спільно з Департаментом суспільних комунікацій створили серію аналітичних інфографік про Громадський бюджет.

Як повідомили в управлінні інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій, «ЛУН. Місто» проаналізував понад 2000 проектів, поданих на Громадський бюджет цього року та створив на основі результатів серію інфографік.

Зокрема, на першій інфографіці «Які мікрорайони найактивніші у поданні громадських проектів?» зображені райони, мешканці яких найактивніше подавали громадські проекти (з урахуванням населення кожного з них). В результаті найбільше прагнуть змін на Харківському та Мінському масивах, на Голосієві, у районах Старого Києва, Індустріального моста та Дніпровських схилів. Мало запитів у районі Жулян та Богатирської, промрайонах «Нивки» та «Дніпровський», у Бортничах і на Лук'янівці.

Згідно з результатами другого дослідження «У яких мікрорайонах запитали найбільше грошей на зміни?» найбільше коштів на громадські проекти запросили на Воскресенці, Березняках, Харківському масиві, Троєщині, на Оболоні, Мінському масиві, Виноградарі, Батиєвій горі, у Старому Києві. Найменше коштів запитали, зокрема, біля ВДНГ, у Жулянах, Биківні.

У третьому дослідженні «Запитів на зміни у яких сферах найбільше? Середній бюджет проектів з яких сфер є найменшим?» результати такі. Зокрема, найбільше проектів — у категоріях «Освіта», «Спорт», «Комунальне господарство і енергозбереження», «Культура і туризм».  Більшість запитів має середній бюджет до 500 тисяч гривень. Такі проекти становлять 64,5 % від загальної кількості. Проектів у діапазоні 0,5–1 млн грн — 18,7 %. Проекти, на реалізацію котрих закладають понад 1 млн грн, — 16,8%. Якщо ж говорити про сумарний, а не середній бюджет, то найдорожчою виявилася категорія «Освіта».


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".