Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Третя практична лекція в Школі Громадського бюджету

320 студентів навчається в Школі ГБ

Навчання в Школі Громадського Бюджету продовжується!

27 лютого відбулася Третя практична лекція Школи ГБ  за темами:

- енергоефективність

- сортування сміття

- умови участі в ГБ ОСББ і ЖБК

- транспорт

- освітлення.

Напрямки представляли Розпорядники бюджетних коштів:

Департамент транспортної інфраструктури КМДА - Марк Прокопенко, КК "Київавтодор" - Павловський Олександр, Листопадський Володимир, Кононенко Євген , КП "Київміськсвітло" - Потапенко Олег , КП "Центр організації дорожнього руху" - Тимченко Богдан, Боришполь Юрій,   Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва, КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" - Леонід Захарченко.

Представники РБК презентували інформацію про діяльність РБК,  успішний досвід реалізації проектів ГБ,  до 5-ти основних помилок авторів, які заважають реалізації проекту переможця, особливості складання кошторису за напрямком (основні позиції, ціноутворення, оподаткування),  особливості проходження експертизи в категорії,  до 5-ти рекомендацій авторам при підготовці проекту,  потреби РБК. Також,  представники РБК відповіли на питання аудиторії і давали рекомендації під час виконання студентами школи практичного завдання.

Досвідчені  експерти за напрямками,  лідери команд проектів ділилися досвідом і давали поради студентам:  Влад Самойленко,  з команди Urban initiatives crew та Асоціація велосипедистів Києва, яка пропонує рішення для транспортної інфраструктури,  Олексій Багнюк лідер проекту-переможця ГБ-1 "Освітлення вулиці Центральної",  експерт з роздільного збору сміття Вікторія Лукошина, експертка по утепленню садочка Монтессоррі громадська діячка Нінель Суслова, активіст Русанівки Юрій Тимофієв, який з командою реалізував  проект по заміні внутрішньої системи обігріву в 6 школах Русанівки, Григорій Поровай  виступив з рекомендаціями в обов'язковому порядку проводити енергоаудит.

Відео лекцій можна передивитися в Facebook  події Практична лекція в Школі Громадського бюджету , також на сторінці Школи Громадського бюджету.

Прочитати про Школу ГБ і дізнатися розклад занять можна в розділі ШКОЛА ГБ на сайті
Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".