• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Триває голосування за кандидатів до ГБК

Голосування за кандидатів до ГБК

Триває голосування за кандидатів до Громадської бюджетної комісії.

Під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі активісти закликали кандидатів зробити дані щодо діяльності своїх організації максимально відкритими і доступними для загалу.

«Громадська бюджетна комісія – це індикатор того, наскільки громадський бюджет Києва залишиться громадським і як він буде працювати наступний рік, тому так важливо перевіряти, хто ці кандидати, які подались до Громадської бюджетної комісії», – зазначила Олена Медведенко, учасниця Громадської бюджетної комісії від Громадської спілки «Центр розвитку інновацій», член ГО «Микільська Слобідка».

«Я хочу звернутись до киян, до молоді, до батьків з тим, щоб вони голосували за кандидатів до Громадської бюджетної комісії, але не всліпу, а заходили на сайт Громадського бюджету, читали мотиваційний лист кандидата, заходили на інформаційний ресурс громадської організації [кандидата] та перевіряли організацію на порталі YouControl», – пояснив Андрій Єрофєєв, учасник Громадської бюджетної комісії від ГО «Українська асоціація студентів».

«У порівнянні з 2016 роком, у 2017 році поінформованість киян і залученість до громадського бюджету збільшилась у 2,6 рази. Цього року ми плануємо поінформувати про громадський бюджет близько 1 мільйона мешканців та провести 17 заходів на різних локаціях», – розповів Олексій Коваленко, учасник Громадської бюджетної комісії від ГО «Вулик ідей», координатор Київської громадської платформи, голова ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».

Минулого року акцент робили на проекти зі сфери освіти – 46% усіх проектів-переможців. Цього року більше уваги будуть приділяти культурі та спорту.

«Ми зараз відкриті для всіх організацій, які хочуть доєднатись до Громадської бюджетної комісії і об’єднатись для того, щоб громадський бюджет Києва став доступним для всіх, і кількість таких культурних і спортивних проектів, які у місті однозначно недофінансовуються, але можуть бути дофінансовані через громадській бюджет, збільшувалась і збільшувався їхній вплив на життя міста», – наголосила Олена Салата, учасниця Громадської бюджетної комісії від ГО «Культурна Асамблея», член Ради Гільдії незалежних театрів України, експерт Реанімаційного пакету реформ.

Проголосувати за ГБК ви можете тут: https://gb.kyivcity.gov.ua/gbk

http://uacrisis.org/ua/66597-gromadskyi-byudzhet


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".