Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Деснянському районі в рамках ГБ відкрили стадіон

У рамках ГБ на Троєщині відкрили стадіон

Сьогодні у Деснянському районі в рамках проекту Громадського бюджету відкрили оновлений стадіон на території шкіл №№ 300 і 301.

У відкритті взяли участь в.о. голови Деснянської районної адміністрації Сергій Снопков, автор проекту Ауріка Івашко, легенди київського «Динамо» Володимир Мунтян та Володимир Бессонов, почесний президент ФК «VITMIX» та ДЮФК «Титан», меценат на завершальному етапі реконструкції стадіону Павло Сировченко, голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Артур Аракелян, голова комітету ОСН «Милославський» Євген Шкулій та активна громадськість району.

«У Деснянському районі створюються всі умови для занять молоді фізичною культурою та спортом. Відкриваються нові стадіони, спортивні майданчики. Тривають заняття та тренування на центральному стадіоні по вулиці Драйзера, 2-б після реконструкції. Сьогодні ми присутні на відкритті реконструйованого стадіону на території шкіл... Вдячні всім, хто долучився до створення сучасного стадіону з прекрасним штучним покриттям», – сказав Сергій Снопков.

Під час урочистої події відбулося нагородження медалями та почесними грамотами юних футболістів школи № 300, які стали переможцями районної Спартакіади учнівської молоді 2019-го року.

На закінчення урочистого відкриття реконструйованого стадіону відбувся перший футбольний матч, а право першим забити м'яч у ворота було надано Володимиру Мунтяну та Володимиру Бессонову.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".